вітаю...

Сьогодні для мене почалась справжня весна..тож нехай кончена зима йде й не повертається, а ще забирає весь негатив, як нашарувався за ці холодні дні і довгі ночі!!! Я сьогодні як дурненька бігала по калюжах, посміхалась сонечку і перехожим...як  на мене це круто посміхнутись незнайомцю, а , особливо круто, коли тобі відповідають посмішкою..це якийсь обмін позитивом..Тож з весною всіх, зі Справжньою=) будемо прокидатися й заряджатись чимось добрим..принаймні Я буду робити так
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 1
    Новых комментариев: 0
  1. +1
    Дякую за привітання)))))
    Не часто тут зустрінеш рідну мову.
    І посміхайся більше, не тільки тому що весна.
    yuliya: Нехай живе ненька - Україна=)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. yuliya
  3. Блог
  4. вітаю...
вітаю...