| Комментариев: 2 | Перейти в пост>
вітаю...
Сьогодні для мене почалась справжня весна..тож нехай кончена зима йде й не повертається, а ще забирає весь негатив, як нашарувався за ці холодні дні і довгі ночі!!! Я сьогодні як дурненька бігала по калюжах, посміхалась сонечку і перехожим...як на мене це круто посміхнутись незнайомцю, а , особливо круто, коли тобі відповідають посмішкою..це якийсь обмін позитивом..Тож з весною всіх, зі Справжньою=) будемо прокидатися й заряджатись чимось добрим..принаймні Я буду робити так
| Комментариев: 1 | Перейти в пост>
личность..моя
личность, ну да...позитивка, комуникаб и сплошная фиолетовая радость, а фиг вам - нет, я то, что со мной происходит...знакомые говорят, что мои эмоцыы вообще на лице ...читаемы...Фак ...даже здесь лгать не могу
личность, ну да...позитивка, комуникаб и сплошная фиолетовая радость, а фиг вам - нет, я то, что со мной происходит...знакомые говорят, что мои эмоцыы вообще на лице ...читаемы...Фак ...даже здесь лгать не могу
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
| Комментариев: 1 | Перейти в пост>
сегодня
меня бросили..Меня бросил мальчик неделю спустя после смерти моей бабушки...которую я очень любила...хмм, дочего можна быть жестоким
меня бросили..Меня бросил мальчик неделю спустя после смерти моей бабушки...которую я очень любила...хмм, дочего можна быть жестоким
| Комментариев: 2 | Перейти в пост>
| Комментариев: 7 | Перейти в пост>
