Так як моє життя тісно пов'язане з фотографією, я частенько розглядаю роботи різних фотографів.
Нещодавно в інтернеті наштовхнулась на фотогографа мого міста - Ромео Бойка. Досі не відійшла, тому можу сказати тільки одне - я в захваті! В такому місті де так багато фотографів і кожний по своєму індивідуальний і прекрасний, зустрівся неординарний. Його завжди переповнюють цікаві задумки, які він одразу втілює в життя. І його роботи справді дихають, оживать...
Крім того є багато цікавих речей, які роблять його творчість неперевершиною!
Я б з радістю співпрацювала з ним, але нажаль все залишається по старому...
Поки що про це можна тільки мріяти!)
- Показаны позитивные комментарии. Показать только
- все,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
Ти маєшь рацію - він дивовижний фотограф та Майстер свого діла. Сподіваюсь, у майбутньому ти з ним співпрацюватимеш :) Або, навіть, створите свій легендарний фотодует)+1Анастасия: так, дякую велике!)#Написал аноним
Новых комментариев: 0
