Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
А що до пробірочних заходиш????
Світлана: Ну я не знаю хто пробiрочний...яж не запитую хто який..
впринципi менi всерiвно..спiлкуюсь i захожу до того кiм цiкавлюсь...)
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
Світлана: ну тобi я бачу смiшно з написаного,а менi нi...хотiла б я глянути на тебе...
в кожного э своя думка...я не спорю,але якщо я така кончана то ти ще гiрша людина того,шо я не опускаюсь до такого,щоб висловлюватись анонiмно про людину такими словами...
норм дєвка-це тільки слова.. Пишу я вам чисту правду, Свєтка це є сука, яка збирає пацанів щоб за нею бігали, писали неї, дзвонили і т.д. А коли вони це розуміють то недвонять не пишуть і вона починає сама дзвонити і писати.. так неробиться ти ше мала і про тебе вже люди дуже поганої думки змінися а то ти через рік будеш якесь даже незнаю як це назвати...
ну бля нах а то в анонімкі так гнати, норм свєтка дєвка, а якщо тебе щось не влаштовує підійди до неї і скажи це в очі. Нє ну я думаю тут ви всі герої.
Ох які ми розумненьки в анонімці гєройствувати....ну я то незнаю місця свого давай підійди покажи...то ти забудиш як тебе звати анонім....
знаєш шо я тобі скажу переставай заздрити людям займись своїм життям а вдруг вийде...а не тільки чуже обсирати...
а нашьот сраку лизати...то ти напевно злишся шо я таким як ти задротам не лижу...да?Я маю кльових 2-х подруг...людину яка мені подобається...я небачу причини щоб я комусь сраку лизала,а якщо я з кимось норм..спілкуюсь це не значить шо я лижу сраку...і знаєш пособі не судять
Якщо комусь неприємно дивитись в мою сторону будь ласка не звертай на мене уваги і в тебе все буде 100% супер
Ще скажу хлопчикам які дрочать біля кампа....Якщо ти думаєш шо мене їбали дай ше пів Рожищ то ти помиляєшся яж не жінка героїня що стількох витримаю...ахахха...мені смішно з вас пишіть шо хочете мене це не чипляє аж ніяк...і правди я не збираюсь нікому доказувати...думайте що хочете мене ваша думка не колише і гаяти більше не буду свій час щоб вам відписувати.....
нашьот хлопця то да в мене є та людина яка мені сильно подобається,і мені не потрібно щоб хлопець мене хотів...я хочу щоб він любив..
ФУ ФУ ти горбада ,кончана , старашна потвора . приїду раз в тиждень надивлюсь на тебе і блювати зразу хочеться (( фу гавно засране!!!!! якаж ти кончана!!!
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
А що до пробірочних заходиш????
впринципi менi всерiвно..спiлкуюсь i захожу до того кiм цiкавлюсь...)
:*
ми з першого класу разом*
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
в кожного э своя думка...я не спорю,але якщо я така кончана то ти ще гiрша людина того,шо я не опускаюсь до такого,щоб висловлюватись анонiмно про людину такими словами...
а всі ці коменти повна хуйняяя..)
просто я когось так цiкавлю
Люблю спiлкуватись з людьми в живу,говорити в лице..
такi питаня так не запитуються...
знаєш шо я тобі скажу переставай заздрити людям займись своїм життям а вдруг вийде...а не тільки чуже обсирати...
а нашьот сраку лизати...то ти напевно злишся шо я таким як ти задротам не лижу...да?Я маю кльових 2-х подруг...людину яка мені подобається...я небачу причини щоб я комусь сраку лизала,а якщо я з кимось норм..спілкуюсь це не значить шо я лижу сраку...і знаєш пособі не судять
Якщо комусь неприємно дивитись в мою сторону будь ласка не звертай на мене уваги і в тебе все буде 100% супер
Ще скажу хлопчикам які дрочать біля кампа....Якщо ти думаєш шо мене їбали дай ше пів Рожищ то ти помиляєшся яж не жінка героїня що стількох витримаю...ахахха...мені смішно з вас пишіть шо хочете мене це не чипляє аж ніяк...і правди я не збираюсь нікому доказувати...думайте що хочете мене ваша думка не колише і гаяти більше не буду свій час щоб вам відписувати.....
нашьот хлопця то да в мене є та людина яка мені сильно подобається,і мені не потрібно щоб хлопець мене хотів...я хочу щоб він любив..