1) коля давай них вичислимо і дамо пізди.. бо мене це вже зайобує
2) Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
3)Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....
аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!
це полюбому він жене)
трошки бiльше..)ха ха ха)
2) Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
3)Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....