Новых комментариев: 0
  1. 0
    У большой белой акулы просто огромная пасть, но даже в неё не влезет тот хуй, который я собралась положить на ваше мнение...
    #
    Написал аноним
  2. 0
    чуєте ви..напишіть в лс кому ми такі хуйові?!
    #
    Написал аноним
  3. 0
    фу гавно ти засране!!! і Аліна тож твоя !!! і той бігімот носатий!!!!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    вот!
    а шо я неправильно кажу чи шо..
    пишуть тут...
    гєрої бляяя...
    Лю цю малу..
    Аліна*
    #
    Написал аноним
  5. 0
    правельно мала тк і нада...)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    еее збавте люди...

    толку ви таку хуйню пишете вона навіть відписувати небуде...
    хватить брехати..
    ця сторінка заблокована вона неможе сюди писати..
    успокойтесь,спочатку гляньте на себе а потім женіть!!!!!
    #
    Написал аноним
  7. 0
    мені нрав ця дівчина...)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    блін ви що гоните навчись брехати чмо!!!!!!.... но це вже перебор!!!...успокойтесь народ!!!
    трійняшка****
    #
    Написал аноним
  9. 0
    а шо непомниш як я тобі в пізду кінчив, і ти таблєткі купляла?
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Світлана:Знаєте шо...підійдіть будь ласка до мене хто мене їбав хоть познайомимся..)))ахаа..і не повишай планку...пацан ти напевно навідь до мене не підходиш,а тут задротишся і пишеш всяку хуйню..Не сміши мене уйобіщє ти кончане
    #
    Написал аноним
  11. 0
    чуїш ти підар гнойний думай шо пишеш їбав ти чим? очима хібашо.. невиросло ше шоб їбати... даход йобаний
    #
    Написал аноним
  12. 0
    АААААААААА придуркі я її їбав і ще пів рожищ ! ХАХАхапхахаха
    #
    Написал аноним
  13. 0
    I love you my happiness..
    .......555
    #
    Написал аноним
  14. 0
    То любишь,то не любишь... я что ромашка?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ахахаххха...на себе глянь ти бля пробірочне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  16. 0
    томущо вона така і єєє!!!!!!!!!!!!!!!! ХАХАХАХАХА ДАЛБАЙОБИ ВИ ВСІ КОНЧАНІ,,,,
    #
    Написал аноним
  17. 0
    чому ви про неї так пишите?
    #
    Написал аноним
  18. 0
    це пише не одна людина повір.
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Люблю цю малу)*
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Мені смішно з написаного....Люди рослабтесь вона вам навідь на таку хуєтєнь відписувати не хоче..ну ви і лохі
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ти ж з наєш я тебе кохаю=*. Незнаю що робити
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Наслухлись сплєтєн і плетете тут...ви спочатку з нею поговоріть а потім обсуждайте...я з нею дружу ще з пільонок я таке знаю шо ше винезнаєте...і як би вона була така хуйова то з нею ніхто неспілкувався....спочатку заліваєте до неї а потіп піздите хуйню різну...якій нафіг Стужук шо ви мелете..?!....далбайоби,ви в лице це скажіть підійдіть....а шо застяли да...тількі знаєте шоб за спиною говорити...
    я взагалі Свєтку люблю...*
    для мене вона сама-сама...
    #
    Написал аноним
  23. 0
    сука рот далбайоб стули !!!!!!! Урод довбанийЁ
    #
    Написал аноним
  24. 0
    why hast thou done so, to me and so very painful, and even as I saw today, you just killed me ... You know I love you, and it was very painful to watch ... I love you my happiness..
    068....555
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Це вже людям просто щось не вистачає, таке дивне щось писати, хворі....
    Світлана: напевно..)))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    крутишка:D
    Світлана: ах...дякую..)))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Хай будуть негативні, але не настільки
    Світлана: хай всi будуть..))))я буду старатись спокiйно до цього ставитись
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ПРОБІРОЧНЕ!
    Світлана: не пиши сюди будь ласка не порть настрiй....якщо маэш шо менi сказати пiдiйди i скажи..
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Ти і небула кончана., я тобі казав я кохаю тебе і ти це знай. Будь щаслива)
    Світлана: Дякую..)*добренько буду..))дякую буду старатись
    #
    Написал аноним
  30. 0
    сама згадай
    Світлана: ну незнаю...не бачу смислу.....якби вiн хотiв сказати це ..я думаю вiн менi в очi сказав би..
    карочэ незнаю ужас...
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Світлана Крилевська
  3. По рейтингу
  4. стр.4
стр.4