Новых комментариев: 0
  1. +5
    Машкент :*
    Маша: Мааашик :*
    #
    Написал аноним
  2. +3
    /\ сто пуд був:*
    Маша: а ти звідки знаєш ? Оо
    #
    Написал аноним
  3. +3
    був перший французький поцілунок?
    :D
    Маша: дада
    #
    Написал аноним
  4. +3
    Маshkeee <3
    Маша: Я
    #
    Написал аноним
  5. +4
    ти сама кохана:*
    Маша: знала б я хто це пише )
    :*
    приємно
    #
    Написал аноним
  6. +5
    яка різниця хто я? я просто тебе люблю..
    даа..я Каья..не палюсь*
    хехех
    то любиш?
    Маша: :D не пальона, блеа.
    #
    Написал аноним
  7. +4
    нєєє...не яна)
    Маша: катя
    #
    Написал аноним
  8. +3
    я це я..я хороша дівчинка*
    Маша: Яна? )
    #
    Написал аноним
  9. +6
    кого ти любиш найбільше?
    Маша: маму
    #
    Написал аноним
  10. +7
    я тебе люблю..а ти мене?:D
    Маша: а хтооо ти?
    #
    Написал аноним
  11. +4
    Головна мета у житті?
    Маша: ну добитись успіху в тій сфері яку я оберу в житті )
    і щоб мама мною гордилась.
    #
    Написал аноним
  12. +11
    я люблю тебя, а остальное не важно*
    Маша: ммм :*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Дорощук
  3. стр.2
стр.2