Новых комментариев: 0
  1. 0
    чо ти жигалюк?
    Оля: заміж вихожу..))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    тебе максимук любить
    Оля: да ні ви помиляєтеся в нього є дівчина яку він любить...
    #
    Написал аноним
  3. 0
    що для тебе дружба .. і які друзі тобі помагають .. і скім ти найчастіше бачіся ?
    Оля: Насамперед, потрібно пам’ятати, що ніякої «дружби» не існує. Тобто, існують відносини між людьми, які можна якимось чином характеризувати, і існує традиція називати певний тип відносин дружбою. Але ніякої самостійної сутності під назвою «дружба» немає. Є тільки реальні живі відносини, без імен і чітких обрисів.
    Коротка відповідь, що дружба - це взаємний самообман, є занадто короткою
    я щиро вдячна всім друзям які підтримували в сумні і веселі часи мого життя))
    допомагають близкі люди))
    мм...найчастіше з Таньою, Альонкою і Катьою))
    дякую їм за все))
    а ще я дякую своїм Волинянам сумую за ними вас не вистачає(
    #
    Написал аноним
  4. 0
    афігєть,тобі ноута дарять,а тобі не нрав
    Оля: да мені не ноут нада, а він...той який буде справді любити))
    а його дорогі подарунки я оцінила...
    дякую !!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    нє ну справді
    Оля: даже незнаю що і сказати(
    #
    Написал аноним
  6. 0
    тебе любить валік,причом дуже
    Оля: охохо....
    приємно))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    чого ти кинула мене?
    Оля: хм...
    давай в лс)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    як день???????????????
    Оля: да ніяк..
    скучно((
    #
    Написал аноним
  9. 0
    рижольда!!!!!!!!!!!
    Оля: хаха..))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    гарна)))))))))))
    Оля: дякую))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ЗагяняЄшся! Сильно дужЕ!
    Оля: да ладно?!)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ахахахахха , я арУУУУУУУУ))))) чого, ж ти раНьше мені не сказала))))??????? шо ж ти голову мені морочиш?))))))) ахахахах, опредились,)))))) їбать це навіть читати смішно, мда геть вже подуріли, їй і не нада оприділятись того що я тут взагалі не при ділах, не приписуйте вже мене! p.s Вадим.Ж >
    #
    Написал аноним
  13. 0
    вже вадим да?ахах.оприделись
    #
    Написал аноним
  14. 0
    тебе до когось тягне?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    привіт красотка)))))ахах як жизнь???(тепляк)
    Оля: привіт, моя манюня))
    хорошо))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    а вам не здаэться що це особисте? i такi питання можна обговорити в пп!
    Оля: дякую за розуміння і підтримку))
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Якби тобі Максим Максимук придложив зустрічатись щоб ти йому сказала????
    Оля: а тобі не паралельно?!
    хочеш знати пиши в лс))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    привіт, какашик))))))))))))))
    Оля: привіт))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    ну і всьо тоді спати))))
    Оля: неа..))
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Ти мене помниш???
    Оля: конешно
    хіба тебе забудеш??))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ну ще раз подумай......
    Оля: чуєшно
    сам ти жарина)))
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ж..........и.........а....
    Оля: щооо??
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Всьо нормально.....мала....к.....а.....р................а
    Оля: сам к....а....р.........аааа)))
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ТА ладно вже прям таки))))
    Оля: да чесно..
    сонце ти шо?!))
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Скільки в тебе любовників? ???
    Оля: лише ти коханий і все ..
    крім тебе нікого..)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    iмена друзiв?
    Оля: Таня, Бедрик, Альонушка, Паша, Вадім, Макс, Олена, Катерина, Артьом...
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ти класна дуже)
    Оля: дякую))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    з Ким найбiльше спiлкуэшся?
    Оля: з друзями))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    така мила)
    Оля: дякую..))
    приємно))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    канешно шо піде вона
    Оля: з чого така впевненість??аа??)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Оля Савчук
  3. стр.2
стр.2