що для тебе дружба .. і які друзі тобі помагають .. і скім ти найчастіше бачіся ?
Оля: Насамперед, потрібно пам’ятати, що ніякої «дружби» не існує. Тобто, існують відносини між людьми, які можна якимось чином характеризувати, і існує традиція називати певний тип відносин дружбою. Але ніякої самостійної сутності під назвою «дружба» немає. Є тільки реальні живі відносини, без імен і чітких обрисів.
Коротка відповідь, що дружба - це взаємний самообман, є занадто короткою
я щиро вдячна всім друзям які підтримували в сумні і веселі часи мого життя))
допомагають близкі люди))
мм...найчастіше з Таньою, Альонкою і Катьою))
дякую їм за все))
а ще я дякую своїм Волинянам сумую за ними вас не вистачає(
ахахахахха , я арУУУУУУУУ))))) чого, ж ти раНьше мені не сказала))))??????? шо ж ти голову мені морочиш?))))))) ахахахах, опредились,)))))) їбать це навіть читати смішно, мда геть вже подуріли, їй і не нада оприділятись того що я тут взагалі не при ділах, не приписуйте вже мене! p.s Вадим.Ж >
Коротка відповідь, що дружба - це взаємний самообман, є занадто короткою
я щиро вдячна всім друзям які підтримували в сумні і веселі часи мого життя))
допомагають близкі люди))
мм...найчастіше з Таньою, Альонкою і Катьою))
дякую їм за все))
а ще я дякую своїм Волинянам сумую за ними вас не вистачає(
а його дорогі подарунки я оцінила...
дякую !!
приємно))
давай в лс)
скучно((
хорошо))
хочеш знати пиши в лс))
хіба тебе забудеш??))
сам ти жарина)))
сонце ти шо?!))
крім тебе нікого..)
приємно))