logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [133]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
[3]
4
5
»
Новых комментариев:
0
0
Інга насрала хахаха
#
Написал аноним
22 января 2014
0
це Інга Міхудуй зробила пакость в клубі)
#
Написал аноним
22 января 2014
0
Тарас?????
#
Написал аноним
22 января 2014
0
Це Вальчук
#
Написал аноним
22 января 2014
0
то треба було признатись, а то через тебе клубу немає
#
Написал аноним
21 января 2014
0
полюбому я)
#
Написал
Novostavtsy CLUB
21 января 2014
+1
це опше Андрій Сіверський на пакостив, і втік бігом
#
Написал аноним
21 января 2014
0
в скыльки год
#
Написал аноним
21 января 2014
0
Ви що не можете до чекатися п*ятниці ) в п*ятницю йього оголошать)
#
Написал аноним
21 января 2014
0
а ми зара хочим
#
Написал аноним
21 января 2014
0
в пятницю все знаєте!
#
Написал аноним
21 января 2014
0
Хлопець . Бо дівчина б такого не зробила
#
Написал аноним
21 января 2014
0
дівчина чи хлопець
#
Написал аноним
21 января 2014
0
Да представ я ше незнаю як його звати. Але що знав(ла) то написав(ла)
#
Написал аноним
21 января 2014
0
навчався ?ахах
то він шо випустився вже?о боже
#
Написал аноним
21 января 2014
0
ну то шо тяжко сказати хто то такий
#
Написал аноним
21 января 2014
0
аха,менше матів?
всьо там норм,а це нормально що на мене там женуть що то я ,а мене навіть близько колотого клубу не було!
#
Написал аноним
21 января 2014
0
Не вийобуйтесь не красіво і Віта менше матів .. Це не з 9.. 10 класу але він навчався у Новоставецькій школі
#
Написал аноним
21 января 2014
0
нє,то не Шатайло.
#
Написал
Novostavtsy CLUB
21 января 2014
0
а може то шатайло..самі казали шо бачили шо то він
#
Написал аноним
21 января 2014
0
що чесно?
єбать оце в тебе проблеми з зіром!негайно сходи до окуліста,а то осліпнеш бидло
#
Написал аноним
21 января 2014
0
"Віталіна Фесун" - а я прочитав "Бейжа Страшна"
#
Написал аноним
21 января 2014
0
блять аноніми ви що йобнулись?
я що неясно сказала,що я була взагалі в той час в тео!!
тп блять,очі требуло протерти,коли бачило мене..
я в той клуб приїхала вже аж около 00.00 год.такщо не пизди там ..(Віталіна Фесун)
#
Написал аноним
21 января 2014
0
а з якого хоть класу?
#
Написал аноним
21 января 2014
0
бля,в п*ятницю все взнаєте!
і це не Іра Щур.
#
Написал аноним
20 января 2014
0
Бляя ви вже задовбали.
#
Написал аноним
20 января 2014
0
а чому відразу на ню і на 9 клас може тоз 10 хтось
#
Написал аноним
20 января 2014
0
Це фесуниха
#
Написал аноним
20 января 2014
0
а чого зразу на мене(Іра Щур)?
#
Написал аноним
20 января 2014
0
Ви вже задовбали не можна НОРМ. розібратись,а не гнати на кого хоч???Толку з того пене не буде.
#
Написал аноним
20 января 2014
«
1
2
[3]
4
5
»
nektome.blog
Novostavtsy CLUB
стр.3
стр.3
то він шо випустився вже?о боже
всьо там норм,а це нормально що на мене там женуть що то я ,а мене навіть близько колотого клубу не було!
єбать оце в тебе проблеми з зіром!негайно сходи до окуліста,а то осліпнеш бидло
я що неясно сказала,що я була взагалі в той час в тео!!
тп блять,очі требуло протерти,коли бачило мене..
я в той клуб приїхала вже аж около 00.00 год.такщо не пизди там ..(Віталіна Фесун)
і це не Іра Щур.