Новых комментариев: 0
  1. 0
    по перше в неї є ім'я "ІРА" по друге ви шо найшли крайню і той хто на неї так пише сам так зробив і я знаю хто то
    #
    Написал аноним
  2. 0
    хто там такий розумний
    #
    Написал аноним
  3. 0
    а хто бачив шо то вона
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Я вам кажу вона десь вліпилась і йшла витирала впол і каже блять хто такий насрав
    #
    Написал аноним
  5. 0
    а чого ви думаєте шо то вона бо на ню легше сказати, те шо дитина пішла пару раз в клуб то треба на ню казати
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ну канєшно легко гнати на когось меншого
    #
    Написал аноним
  7. +1
    добре шо хоч не насрала
    #
    Написал аноним
  8. 0
    точно щру ахахха ?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    То щру вона вліпилась в гімно і ногами витирала в пол
    #
    Написал аноним
  10. 0
    а тут бачу більшість пише шо це дівчата,але блять ЯК?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ахахахха блять дурдом,.то хто це дайте чотку відповідь?
    #
    Написал аноним
  12. 0
    а може то не гімно,а болото нанесли
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ахахха,а то ВОНА?
    #
    Написал аноним
  14. 0
    щур шо пиздиш я добре бачила
    #
    Написал аноним
  15. 0
    я щур ірина і я цього навіть не робила і мене в цей час не було я прийшла о 22.30 і тоді за це вже говорили і той хто це хай сам це скаже і непотрібно за когось казати
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ооо це була вона)) скажи з якого класу?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    кароче ми вже знаєм хто це зробив.і в п*ятницю в клубі ми оголосимо ту красуньку
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ачо для 9?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    ачо для 10 класу дорога в СБК закрита?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Бля признайтесь і все
    #
    Написал аноним
  21. 0
    тварь якась,іначе неможна назвати!
    #
    Написал аноним
  22. 0
    хах,не для 9 класу дорога в СБК закрита,а для 10
    #
    Написал аноним
  23. 0
    піздец блять ,ахуєть..
    а нічого,що блять обидві як ви там кажете "Фесунихи"того ж дня взагалі були на ДН ..,а в клуб приїхали вже аж після того діла..
    самі блять там наробили,а признатись стидно..
    тепер вже неможна в той клуб ходити через якесь блять бидло,і непотрібно наговорювати на кожного .
    краще скажіть хто це зробив,якщо хтось бачив то немовчіть,ато в той клуб ще нескоро хто попаде!
    #
    Написал аноним
  24. 0
    А хтось може дати чотку відповідь?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Я бачив шо то ара шось там крутився в коридорі
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Це всьо бейжи мелі
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Через якогось придурка небуде клубу
    #
    Написал аноним
  28. 0
    якесь бидло це зробило ..хай вдома таке робить
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Один на одного не нагорюйте а вкажіть ту чи іншу особу яка це зробила(
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Краще за все сказати правду ... Хто б це не зробив.. А бо їдьте в той Димок..
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Novostavtsy CLUB
  3. стр.4
стр.4