Новых комментариев: 0
  1. 0
    Класна, позитивна...) але інколи їй щось зробиться і вона починає біситись)!
    Vlasta: Буває)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    хороша,мила,деколи дивна,але зато розумна)
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Енергійна,весела,життєрадісна,люблючя дівчина..
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    нармальная девчонка)
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    нормальна девка
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Класна життэрадисна весела смишна крута
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Гарненька,хороша.
    Vlasta: ))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Хороша, маленька, трішки дурненька,весела)
    Vlasta: )))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Vlasta Kapustinska
  3. Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии