Трошки щастя б? - Ні дякую...

Ото ж даруйте тепло і світло
людям,адже такі дрібниці все одно
зоставляють маленького,але такого важливого світлячка у серці.Бо тільки
знаючи що ти комусь потрібен,знаючи що ти залишив приємний слід у чиїсь
душі...можна відчути себе по справжньому щасливим

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 2
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Влада Маринчук
  3. Блог
  4. Трошки щастя б? - Ні дякую...
  5. Нейтральные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу