угум скоро скоро)і не слухай нікого тіпа некрассся і бла бла ...от я красилась з 6 класу і нічого все на місці і вії і все)головне з цим непереборщювати***
Ти вельми переборщюєш
угум скоро скоро)і не слухай нікого тіпа некрассся і бла бла ...от я красилась з 6 класу і нічого все на місці і вії і все)головне з цим непереборщювати***
Yulia: Звісно знаю, це означає Одне кохання на мою думку - кохання не все життя чи любити тільки одну людину, ту без якої неможливо)
так кохати можуть тілки посправжньому вірні люди..^^
ХоТіЛа б З тОбОю КрАщЕ ЗдРуЖиТиСь,АлЕ Ми НіКоЛи Не БуДеМ ДрУжИтЬ СиЛьНо(Ну АбО ПрИнАймНі ТрОхИ БлИЖчЕ)=)
Yulia: Мені здається, що цьому нічого не мішає, якщо ти та людина, яка цілком і повністю розуміє мене і мені майже сестра, то тут 99%, що все вийде))**!!
Я вважаю, що той хто написав - це повна блядь, і мені заздрить оскільки, мої фото свідчать про те, що у мене непогані дані!!!!
і моя самооцінка не повинна когось тривожить!!!
Ти вельми переборщюєш
І вовсе ти не жирна ще раз так на себе скажеш і я обіжусь=)
ой-ой-ой..всеодно ти нічого мені не докажеш..!!)
Чи видно?
а от по мені видно..!!
ну от питанннячко =)
Ти любиш солодощі?
а ,що по мені не видно???
не сумуй, скоро побачимось))****
так кохати можуть тілки посправжньому вірні люди..^^
І я люблю=РР
Я крута тьолка..я себе люблю)гг..
Любиш гречку?
всЬо таки спитала__________звичайно люблю..=))
ЛЮ ТЯ*
*_Ю.Ц._*
І Я ТЯ..!
ну а ти як думаєш?
ппЦ* Як цікаво..гГ))
напиши в ЛС, хто зна, мож і люблю...))
а думку свою при собі залишіть, мені вона не потрібна!!
Ті люди, кому я потрібна зовсім іншої про мене думки!!
і моя самооцінка не повинна когось тривожить!!!