Новых комментариев: 0
  1. +2
    На мою думку...тобі потрібно менше фарбуватися..Ти і так гарна..А для такого віку мені здається ще зарано..В тебе до першог окурсу універу повипадають вії і буде шзапухла..прислухайся моєї думки
    Yulia: багато краситься - http://img-fotki.yandex.ru/get/4208/molodejjru.6/0_35e7f_61695538_L

    а я просто вій підмальовую!!
    може просто комусь мама не дозволяє, от і біситься..ахах..!!!!
    #
    Написал аноним
  2. 0
    ті дурна!ги ги ги ги
    Yulia: ну то купи шоколадку і попригай..!
    #
    Написал аноним
  3. 0
    2 Питання - я думаю ні..=((***
    Yulia: Тепер уже да..))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Ти ДрУжИш З ЛюДьМи ЗаРаДи ВиГоДи_?
    Yulia: Ні!!! - для мене дружба-сятЕ..!!!
    Я дУЖЕ ЛЮБЛЮ СВОЇХ ДРУЗІВ І БЕЗ НИХ Я НІЩО!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Yulia Soya
  3. стр.2
стр.2