На мою думку...тобі потрібно менше фарбуватися..Ти і так гарна..А для такого віку мені здається ще зарано..В тебе до першог окурсу універу повипадають вії і буде шзапухла..прислухайся моєї думки
Yulia: багато краситься - http://img-fotki.yandex.ru/get/4208/molodejjru.6/0_35e7f_61695538_L
а я просто вій підмальовую!!
може просто комусь мама не дозволяє, от і біситься..ахах..!!!!
а я просто вій підмальовую!!
може просто комусь мама не дозволяє, от і біситься..ахах..!!!!
Я дУЖЕ ЛЮБЛЮ СВОЇХ ДРУЗІВ І БЕЗ НИХ Я НІЩО!!