logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [93]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
3
4
»
Новых комментариев:
0
0
а почему именно она?
Ростислав:
ем ... непонял ..
#
Написал аноним
06 июля 2011
0
она мужчина??
Ростислав:
ахах, спроси ее )))
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
...аха дубіна..))
Ростислав:
ахах )) дада ))
#
Написал аноним
27 июня 2011
0
ахуєнний. вот так то :)
Ростислав:
хм, не думаю )))
#
Написал аноним
26 июня 2011
0
ггГГггг лапочка)
Ростислав:
неа ))))
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
файний, симпатичний, але жорстокуватий.....
Ростислав:
ахахахха, дада )))
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
перші 5 друзів в списку вконтакті?
Ростислав:
нафіг тобі?
#
Написал аноним
19 июня 2011
0
але файну дупу маєш)*
Ростислав:
ммммм, цікаво хто це ))
#
Написал аноним
17 июня 2011
0
ти маленьке риженюсіньке емо...
побрий піпіську...
бла бла...еее....ненаю....
і дупу побрий
Ростислав:
прист )) підтримую ))))
#
Написал аноним
17 июня 2011
0
))))))____^_^
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
красивенький мальчик
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
красивенький
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
смішний!!!
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
підарок макрожопий
Ростислав:
пзц, обідно )))))))
#
Написал аноним
13 июня 2011
0
якщо написали догадалась,то це дівчина,сам подумай!!!!
Ростислав:
блін, не знаю!!
#
Написал аноним
11 июня 2011
0
мимо. ше варіанти будуть?
Ростислав:
ем, дільний?? )))
#
Написал аноним
09 июня 2011
0
сам дай дупля, хто то) на твому місці я б догадалась)
Ростислав:
аххаха, думаєш я не догадався? )))))) то чигирик полюбому !!!!! )))))))))
#
Написал аноним
09 июня 2011
0
я к я тебе, сцуко, люблю ахахах :*
Ростислав:
хм, цікаво хто ж то написав ? ))))))
мене ще так ніхто не називав )))
#
Написал аноним
09 июня 2011
0
всьотаки слабо....
Ростислав:
угу!
#
Написал аноним
07 июня 2011
0
Будь мужиком і назви імена) слабо?)))
Ростислав:
скажу, тільки не тут
#
Написал аноним
06 июня 2011
0
нє не повірила б
Ростислав:
ну во, зараз я не захоханий, хоча є декілька дівчат які мені оч подобаються!
#
Написал аноним
06 июня 2011
0
сімейний стан стояв : закоханий. які ше сікретіки?)))))
Ростислав:
а якщо б я собі поставив "закоханий у сергія чигирика" то ти б повірила?
#
Написал аноним
05 июня 2011
0
знаю шо пхаюсь туда де не тре але якшо ти її любиш то чо ви не зустрічаєтесь???
Ростислав:
тобто люблю?? шо за сікретіки?
#
Написал аноним
05 июня 2011
0
неа. чесно гарні очі) і не тіки...
Ростислав:
ахаххха, наприклад що ще? ))))
#
Написал аноним
04 июня 2011
0
розвели тут. тут не питати треба а висловлювати свою думку!
Ростік хороший)))))
Ростислав:
+ 1 ))) за думку )
#
Написал аноним
31 мая 2011
0
жартуєш в питаннях, які стосуються кохання? ну наприклад шоб задіти когось
Ростислав:
блять, мене то вже заїбало, тупі питання! я тобі блять відповідати не буду! йди нахуй, пиши в лс
#
Написал аноним
30 мая 2011
0
та нічого...просто якшо мене щось буде цікавити то я не тут напишу а спитаюся тебе особисто).....коханий*
Ростислав:
пиши вже!
#
Написал аноним
30 мая 2011
0
скільки в тебе людей в закладках??
#
Написал аноним
30 мая 2011
0
скільки в тебе людей в закладках??
Ростислав:
сорі, але то вже не має ніякого діла !
#
Написал аноним
30 мая 2011
0
а ти коли востаннє признавався?
Ростислав:
давно ))
#
Написал аноним
30 мая 2011
«
1
[2]
3
4
»
nektome.blog
Ростислав Бігун
По рейтингу
стр.2
стр.2
побрий піпіську...
бла бла...еее....ненаю....
і дупу побрий
мене ще так ніхто не називав )))
Ростік хороший)))))