Новых комментариев: 0
  1. +8
    соне4ко)) Авка суууууууупер)))) Люблю тебе*
    Питання:
    Хто подобається тобі не як друг, а як хлопець, з яким ти прожила б все своє життя???
    Allysia: Дкую)))
    ООоо... ну це таке питання над яким треба добре подумати)))
    Але дехто реально подобається*)
    #
    Написал аноним
  2. +3
    Чому ти мене не любиш?ГГ..=((
    Ти трошки не там відповідаєш..треба там де "отреагировать"
    Піздєц..а хто то? зверху))
    А борщ любиш?гг
    Allysia: А хто тобі сказав, що я тебе не люблю????
    Сама не знаю,але є деякі здогадки про це, але мене впринципі те, що зверху не дуже хвилює адже ті з ким я гарно спілкуюся (друзями) такого б ніколи мені не написали!!!!
    Оооо.... звісно люблю))))
    #
    Написал аноним
  3. +1
    можу я тобі все сказать..Я ж не таке дитя як ти..Обмежила доступ від своєї сторінки вона..ахах..Удали мене з друзей я обіжусь...ахах..Алла..це у тебе не буде друзів а я їх вже знайшла і судячи з того які вони кльові ви відпочиваєте.І взагалі ви так один одного приписуєте..З вами 3 вже майже весь клас не дружить..Алілуя шо ви переводитесь!!!
    #
    Написал аноним
  4. +1
    ...Що тебе найбільше роздратовує в людях??....=L.M=
    Allysia: Коли людина бреше дивлячись в очі це найбільше!!!!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    алуся..ти серуся=)я тебе люблю)Ти ніколи не дізнаєшся хто це написав)а як дізнаєшся..то закохаєшся=****
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ты не единственная в этом мире и хватит корчить счастливую рожицу
    даже смотреть противно
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Є зараз людина яку ти любиш, або дуже сильно подобаєтся?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Є зараз людина яку ти буже любиш??
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Яка пісня стоїть на дзвінку?
    #
    Написал аноним
  10. 0
    хто подобається з ліцею?)
    може в когось закохана?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    пiкова дама
    #
    Написал аноним
  12. 0
    красуня...
    #
    Написал аноним
  13. 0
    яяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!!!!!
    Allysia: хто яяяяяяяяя????
    #
    Написал аноним
  14. 0
    привіт)))
    Я тебе люблю))))))
    Ти це знаєш))))Красуня!
    Allysia: Привіт)
    І хто це мене так любить???
    #
    Написал аноним
  15. 0
    шо ти удаляєш анонім? Правда в очі коле?
    Allysia: Кому коле так це тобі!
    Мені цікаво чому ти не можеш сказати це дивлячись мені в очі С.Д.!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ЯЯЯЯЯя тебе оч любкаю а ти мене?
    як ти думаєш хто це пише?*)
    Allysia: І я тебе Альонка=*
    #
    Написал аноним
  17. 0
    яка твоя мрія?:)
    Allysia: Закохатися)
    блін я ж вже закохана.......
    Я мрію про таке, таке ну як сказати я про багато чого мрію__)
    Але найголовніше хочу мати хохану людину!!
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ...яка справжня ти?
    Allysia: А ти як думаєш?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    А тИ ЛюБиШ СаЛо___ВбИлО_)
    ЯкЕ СаЛо_МіЛкУ ЛюБиШ_?
    P.S.Love*
    Allysia: Обожнюю, КОТЬКА=)
    P.S.Love=*
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Гггг...
    а як чЮЮЮдо поживає???
    Allysia: дуже добре_=)ГггГгг=)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    що чЮЮЮдо робить?
    Allysia: Чюдо дурью мається!!!!
    і говорю з Чюдом №2 гггГГг=)
    А чьо???
    #
    Написал аноним
  22. 0
    я тебе чЮЮЮдо вже чую...=)))
    Allysia: і я тебе вже чую____!!!! =)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    включи телефон чЮЮЮдо...!!!=*
    Allysia: Чюдо на связі =)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    як ти думаєш, ви з Сашою 3 зможете бути разом???
    Allysia: Возможно =)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    я...
    Allysia: Ну_ну)))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ну і дурна шо сало не любиш
    Allysia: А хтож це так любить сало!!!???
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ти любиш сало?
    Allysia: ТЕРПІТИ НЕ МОЖУ(((
    #
    Написал аноним
  28. 0
    яку людину ти любиш найбільше?*
    Allysia: таких багато))))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    кого ти любиш?и не ври что некого)))
    Allysia: є ТАМ ОДИН!!!
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Ты творческая личность?
    Allysia: Канешна)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Allysia Bernatska
  3. По рейтингу
По рейтингу