можу я тобі все сказать..Я ж не таке дитя як ти..Обмежила доступ від своєї сторінки вона..ахах..Удали мене з друзей я обіжусь...ахах..Алла..це у тебе не буде друзів а я їх вже знайшла і судячи з того які вони кльові ви відпочиваєте.І взагалі ви так один одного приписуєте..З вами 3 вже майже весь клас не дружить..Алілуя шо ви переводитесь!!!
"напісано вєзде" - убило.....ахахаха..!!!!!!!!!!
селюкам слова не давали!""
Allysia: Пасіба, Юлька, просто та людина заздрить!!!
І я навіть знаю хто це!!!!
Я точно знаю, що в житті в неї не буде жодної подружки томущо вона не вміє тримати ні таємниці а ні гарні відносини між людьми!!!!!
(((((((((((
Allysia: Закохатися)
блін я ж вже закохана.......
Я мрію про таке, таке ну як сказати я про багато чого мрію__)
Але найголовніше хочу мати хохану людину!!
даже смотреть противно
може в когось закохана?
Я тебе люблю))))))
Ти це знаєш))))Красуня!
І хто це мене так любить???
Яка різниця???
Мені цікаво чому ти не можеш сказати це дивлячись мені в очі С.Д.!!!!!!!!
як ти думаєш хто це пише?*)
селюкам слова не давали!""
І я навіть знаю хто це!!!!
Я точно знаю, що в житті в неї не буде жодної подружки томущо вона не вміє тримати ні таємниці а ні гарні відносини між людьми!!!!!
(((((((((((
Але точно знаю що в мене все зашибісь))))
И никогда не избегаю их!!!
и за свои слова также....=)
блін я ж вже закохана.......
Я мрію про таке, таке ну як сказати я про багато чого мрію__)
Але найголовніше хочу мати хохану людину!!
ЯкЕ СаЛо_МіЛкУ ЛюБиШ_?
P.S.Love*
P.S.Love=*
а як чЮЮЮдо поживає???
і говорю з Чюдом №2 гггГГг=)
А чьо???