Чому ти мене не любиш?ГГ..=((
Ти трошки не там відповідаєш..треба там де "отреагировать"
Піздєц..а хто то? зверху))
А борщ любиш?гг
Allysia: А хто тобі сказав, що я тебе не люблю????
Сама не знаю,але є деякі здогадки про це, але мене впринципі те, що зверху не дуже хвилює адже ті з ким я гарно спілкуюся (друзями) такого б ніколи мені не написали!!!!
Оооо.... звісно люблю))))
і я люблю=р
Ти трошки не там відповідаєш..треба там де "отреагировать"
Піздєц..а хто то? зверху))
А борщ любиш?гг
Сама не знаю,але є деякі здогадки про це, але мене впринципі те, що зверху не дуже хвилює адже ті з ким я гарно спілкуюся (друзями) такого б ніколи мені не написали!!!!
Оооо.... звісно люблю))))
Питання:
Хто подобається тобі не як друг, а як хлопець, з яким ти прожила б все своє життя???
ООоо... ну це таке питання над яким треба добре подумати)))
Але дехто реально подобається*)