"напісано вєзде" - убило.....ахахаха..!!!!!!!!!!
селюкам слова не давали!""
Allysia: Пасіба, Юлька, просто та людина заздрить!!!
І я навіть знаю хто це!!!!
Я точно знаю, що в житті в неї не буде жодної подружки томущо вона не вміє тримати ні таємниці а ні гарні відносини між людьми!!!!!
(((((((((((
і я люблю=р
Яка різниця???
селюкам слова не давали!""
І я навіть знаю хто це!!!!
Я точно знаю, що в житті в неї не буде жодної подружки томущо вона не вміє тримати ні таємниці а ні гарні відносини між людьми!!!!!
(((((((((((
Але точно знаю що в мене все зашибісь))))
И никогда не избегаю их!!!
и за свои слова также....=)