Чому ти мене не любиш?ГГ..=((
Ти трошки не там відповідаєш..треба там де "отреагировать"
Піздєц..а хто то? зверху))
А борщ любиш?гг
Allysia: А хто тобі сказав, що я тебе не люблю????
Сама не знаю,але є деякі здогадки про це, але мене впринципі те, що зверху не дуже хвилює адже ті з ким я гарно спілкуюся (друзями) такого б ніколи мені не написали!!!!
Оооо.... звісно люблю))))
можу я тобі все сказать..Я ж не таке дитя як ти..Обмежила доступ від своєї сторінки вона..ахах..Удали мене з друзей я обіжусь...ахах..Алла..це у тебе не буде друзів а я їх вже знайшла і судячи з того які вони кльові ви відпочиваєте.І взагалі ви так один одного приписуєте..З вами 3 вже майже весь клас не дружить..Алілуя шо ви переводитесь!!!
Allysia: Закохатися)
блін я ж вже закохана.......
Я мрію про таке, таке ну як сказати я про багато чого мрію__)
Але найголовніше хочу мати хохану людину!!
Питання:
Хто подобається тобі не як друг, а як хлопець, з яким ти прожила б все своє життя???
ООоо... ну це таке питання над яким треба добре подумати)))
Але дехто реально подобається*)
Ти трошки не там відповідаєш..треба там де "отреагировать"
Піздєц..а хто то? зверху))
А борщ любиш?гг
Сама не знаю,але є деякі здогадки про це, але мене впринципі те, що зверху не дуже хвилює адже ті з ким я гарно спілкуюся (друзями) такого б ніколи мені не написали!!!!
Оооо.... звісно люблю))))
даже смотреть противно
може в когось закохана?
Я тебе люблю))))))
Ти це знаєш))))Красуня!
І хто це мене так любить???
Мені цікаво чому ти не можеш сказати це дивлячись мені в очі С.Д.!!!!!!!!
як ти думаєш хто це пише?*)
блін я ж вже закохана.......
Я мрію про таке, таке ну як сказати я про багато чого мрію__)
Але найголовніше хочу мати хохану людину!!
ЯкЕ СаЛо_МіЛкУ ЛюБиШ_?
P.S.Love*
P.S.Love=*
а як чЮЮЮдо поживає???
і говорю з Чюдом №2 гггГГг=)
А чьо???