Новых комментариев: 0
  1. +12
    казючка))
    Светлана: Можливо)))хД))
    #
    Написал аноним
  2. +3
    це людина))
    Светлана: хД)))Та я поняла!!!!!!!ну,як хочеш....)))
    Можеш не казати))
    #
    Написал аноним
  3. +3
    так, це я)))
    Светлана: хіхіх...ти це хто???
    #
    Написал аноним
  4. +5
    / оооу..тут тре багатенокОо писати про тебе..-афігєнна- /
    -дуже і дуже мила- .. *пуууупсік* :))))








    квіточка**

    ZzzzZz...хайося))

    P.S. you-кусік))

    :*


    my
    Светлана: ммм...дякую....))
    А можна дізнатися хто це мені такі гарні слова пише???
    #
    Написал аноним
  5. +4
    милая Светочка)
    Светлана: ммм....))))
    #
    Написал аноним
  6. +10
    Світлана Авокадівна_)
    моя найкраща :*
    Светлана: Саме так, Мандаринівно)))***
    #
    Написал аноним
  7. +3
    а хто та людина? І чому ти саме на неї подумала???
    Светлана: Якщо хочеш взнати хто та людина, то напиши в особисті повідомлення))
    Там поспілкуємося і все зрозумієш))
    #
    Написал аноним
  8. +4
    звісно...- НІ!!!

    давай свої варіанти - і не треба казат, що їх немає!!! Викладай!!!
    Светлана: Свій варіант я вже сказала особисто тій людині,на яку я думаю)
    Але це не ця людина і тому варіантів в мене немає..)))
    #
    Написал аноним
  9. +4
    догадайся!!!
    Светлана: а можна підказку??
    #
    Написал аноним
  10. +3
    просто люблю!!!
    Светлана: А можна дізнатися, хто це мене просто любить)))???
    #
    Написал аноним
  11. +2
    Люблю тебе лапуська!
    Светлана: ммм....)*
    #
    Написал аноним
  12. +2
    Красуне4ка)
    Про1000 ШИКарна)
    ґарна - ґарна)
    Светлана: ммм...дякс)*
    #
    Написал аноним
  13. 0
    від фото йому не відірватись - мене на уроки від неї друзі забирають - а то я довго можу сидіти)))
    Светлана: хаахах.....ну-ну...)))
    #
    Написал аноним
  14. +1
    красотка! а фото яке...ммм..._очей не відірвати)*
    Светлана: хііх...дякуськи)))*
    #
    Написал аноним
  15. +1
    чуова людинка...)))

    красуня=*
    Светлана: дякс)*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    гарна дівка
    Светлана: ммм...дякую дякую))
    #
    Написал аноним
  17. +1
    заворожуюча красуня канєшно)))=*
    Светлана: дякую...дуже приємно)))*
    #
    Написал аноним
  18. +1
    гарна,позитивна людина....)))
    Светлана: дякую))Приємно)))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    не за что))да да) это так и есть!!!ты эталон женской красоты, и гордись этим!
    Светлана: ммм...ну дякую дякую))))
    А хто це мені робить такі чудові компліменти????
    #
    Написал аноним
  20. +2
    прекрасная!!!!!!!эталон женской красоты
    Светлана: ваууу....такого ще мені ніхто не говорив і не писав...дякую))=*
    #
    Написал аноним
  21. +1
    МММ симпотяжка красавица прям модель)))Прикольно полчилась)))
    Светлана: дякс=)
    #
    Написал аноним
  22. +2
    ТИ красотка
    Светлана: ммм....дякую))
    #
    Написал аноним
  23. +2
    Ти про100 меГо суперова дівчина ( і тут доречною буде фраза: "Така як ти, буває раз на все життя..." - точно про тебе!!! Я тебе дуже ЛЮБЛЮ*******
    Светлана: ммм...навіть так))))ДУЖЕ-ДУЖЕ приємно)))********
    #
    Написал аноним
  24. +1
    ти просто бомбезна людина) неперевершена красунька) вірна подруга) ЛЮБЛЮ
    Светлана: ой...прям застісняли...дякую, приємно)))*
    #
    Написал аноним
  25. +1
    меГо класна дівчина___суперський френд)))
    Светлана: мммм....дякую...навіть знаю хто це написав)))
    Ти також класний друг і взагалі хороша людина...)))*
    #
    Написал аноним
  26. +1
    Класна.....
    Светлана: Дякую...приємно)
    #
    Написал аноним
  27. +2
    Светлана Викторовна - зачем вы удалили все мнения???
    Светлана: Вибачте будь ласка, але нічого я не видаляла...)))
    #
    Написал аноним
  28. +4
    Фото супер!!!
    Светлана: Дякую)
    #
    Написал аноним
  29. +1
    А фотошоп втручався в життя фотки???)))
    Светлана: Так, втручався)))
    Але тут змінили тільки колір і фон)))
    #
    Написал аноним
  30. +1
    дуже хороша людина...просто супер)))ахрінєнска фотка)))я тож так хочу...(((хто фотографував???
    Светлана: Дякую, мені приємно)))
    Фотограф невідомий, він просив не оголошувати його ім*я))
    А хто це хоче так само???)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Светлана Котлярова
  3. стр.2
стр.2