logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [74]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
3
»
Новых комментариев:
0
+2
Кращеб ти сказав,хто ти..А не питання ставиш..))
Катюха:
во-во...!!!
#
Написал аноним
26 мая 2011
0
НАмикни ( з якой школи , возрост, )!
Катюха:
яка тобі взагалі різниця)
#
Написал аноним
23 мая 2011
0
А давай ти , а потом я!
Катюха:
неа..!
#
Написал аноним
23 мая 2011
0
НУ пожалуста!
Катюха:
скажи хто ти і я скажу в кого я закохана!...
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
А в кокого?
___
)))
Катюха:
не скажу...
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
В кого ( извени за наглость ) "влюблена"?
Катюха:
якесть странне запитання..
звісно що в хлопця!..
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
це видно...
Катюха:
ага..
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
Катюха: я щя точно не в настрої...
ахххахахахахххаха ну й насмышила ааахххахахахах
Катюха:
не смішно взагаліто..
#
Написал аноним
19 мая 2011
-1
ВОна не внастрої...
Катюха:
я щя точно не в настрої...
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
а я люблю растрепаннные волосы и в трусах по квартире гонять...
___
у тебе такий статус
я поняв, шо ти любиш з рострьопаними волосами в трусах бігать по квартірі... п*дец
Катюха:
а шо неможна?..
шо хочу те і робллю
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
ясно)))Радий за тебе)
Катюха:
ага..
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
щоб не мішало
Катюха:
мені не мішає..
#
Написал аноним
18 мая 2011
+1
Удали це і удали "не трогайте їх..."
Катюха:
нафіг?...
#
Написал аноним
18 мая 2011
+1
як удалить соообщенія ???
Катюха:
ніяк тільки я можу удалить...
#
Написал аноним
18 мая 2011
+1
не трогайте їх...Хай будуть щасливі...За них єбальнікі побью...!!!Катю вибач...
Удачі тобі...З ним...хоть я не знаю,хто він...)))
Катюха:
та ідіть всі...
#
Написал аноним
18 мая 2011
-2
сука хто упирь?
#
Написал аноним
18 мая 2011
+1
А ти реально с тим упирём встречаешся?
Катюха:
по-перше він не упирь а нормальний хлопець!...
по-друге тобі так цікаво, то спитай у лічку!
#
Написал аноним
17 мая 2011
0
а то...)))
Катюха:
..............!
#
Написал аноним
17 мая 2011
0
СОглашаюсь... з останіми соообщеніями...Ти супер...)))І не нада казать,що ні...
Диви скільки тебе друзів уважають...ТИ супер...)))
Катюха:
а звідки ви всі знаєте може я не така як ви думаєте...
але всеодно дякую, що хоть добре думаєте!
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Катя ти прикольна чувіха... з якою можна поообщаца...)))
Ти супер...)***)))000
Катюха:
дякую))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+1
Да це до твого "поклоннні" (йо-ма-йо) , нуб каесовсь!
Катюха:
а мона трохі понятнєй писать))
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Дяку сонечко...Люблю тебе...Ти в мене така хорошенька)))
___
Катюха поклонннікі які в тебе)
Катюха:
да я хорошенька))))
______
мда...)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
маленька ти сама класна*
обожнююю тебе***
Катюха:
дякую*
і я тебе))*
#
Написал аноним
16 мая 2011
+1
А кому це там на музиці , якійсь сопляк дав обі в нос то ти побіг до мамочкі шохать?
Катюха:
???
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
шо за...
Катюха:
і я про те ж...
#
Написал аноним
16 мая 2011
+1
Дяку сонечко...Люблю тебе...Ти в мене така хорошенька)))
Катюха:
ммм.....уже зайчик і сонечко!!!!!
ну ви й.....
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
та нема за шо зая) всегда рада)
но недай бог ти щє раз мені под руку попадеся...я тебе убью)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Оооо...Пасіб...Сонечко!!!
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
та я вже смирилась з тим шо тебе не буде)
можеш не приходить...так і бить...пощєдю тебе!!!
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Та лан я буду...)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
[1]
2
3
»
nektome.blog
Катюха Жабровець
Катюха Жабровець
___
)))
звісно що в хлопця!..
ахххахахахахххаха ну й насмышила ааахххахахахах
___
у тебе такий статус
я поняв, шо ти любиш з рострьопаними волосами в трусах бігать по квартірі... п*дец
шо хочу те і робллю
Удачі тобі...З ним...хоть я не знаю,хто він...)))
по-друге тобі так цікаво, то спитай у лічку!
Диви скільки тебе друзів уважають...ТИ супер...)))
але всеодно дякую, що хоть добре думаєте!
Ти супер...)***)))000
___
Катюха поклонннікі які в тебе)
______
мда...)
обожнююю тебе***
і я тебе))*
ну ви й.....
но недай бог ти щє раз мені под руку попадеся...я тебе убью)
можеш не приходить...так і бить...пощєдю тебе!!!