logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [74]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
[2]
3
»
Новых комментариев:
0
0
шо злякався да___ну єслі не йдеш...я навєрно тож не прийду...
а так хотілось комусь хребта зломать)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Бля, я не прийду...)))
Лан ти сказала, що прийдеш...Ловлю на слові там і розберемся, сонце)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
я тє гаварю...
я тобі хребта зломаю)
всьо...на 16:000 біля звьоздочкі)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Все мені страшно...)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
я тє гаварю...
я за свою сестру всіх пороздираю)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Нахуй цей лишній трьоп...Якщо очко не грає завтра на 16.000 біля звьоздочкі...Там і розберемся...)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
шо ви тут розписались...
я вас всіх роздеру...і тебе Іг. і тебе бо. і тебе ол.
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Бобан, походу чувак на 21 сів...)))
Пішли на чай...)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
чого молчіш?
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
ти трепло))) ти чого до ней причипився ти урод ...скіньно ID...свое з котакта герой)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Голубому тільки ти бачиш видно, а в мене кольоровий)))
Та пох на твого друга в мене тоже друзья є, але я сам отвічаю за свої слово...Тобі хоч 15 років є???
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
кароч остинь...)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+2
в могілі темно)
#
Написал аноним
16 мая 2011
-2
грозниє пацанцікі...)))дождися поки друг приїед...побачиш мір в голубому)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+2
21 заиграло???
На словах всі мажори...)Давай я тобі грудак проломаю...)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
хххаааххха...нах ти мені)))
Катюха:
я не поняла шо це таке...успокойтеся!.....
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
...ок) (_!_)*
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Давай зустрінемось...)))
На понеділок на 16.000 біля звьоздочки...Ок???Побачим хто втече...)
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Прийжай у Середи побазарим а то мож і біля кладбіща блище буде)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
-1
хххахаха)))ти мене знаєш кукуєво...)))побачиш мене...втичеш городами...)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+1
Пацанчик ти не на тих нїхав)))
Хребти я ломаю =)
#
Написал аноним
16 мая 2011
+1
сука я тоби носа зломаю)
#
Написал аноним
16 мая 2011
+2
Ухажори...якщо ти хлопець...Узнаю...Хрепти поломаю...
Катя ти супер...)))Ти мені подобаєшся...)))ДУЖЕ!!!
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
а де відповідь я тебе тоже)))???***
Катюха:
ну я неможу так сказати)))
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
лю...)***
Катюха:
мммм.....)
приємно*
#
Написал аноним
15 мая 2011
0
Це точно!!!
Катюха:
........!
#
Написал аноним
15 мая 2011
+2
Ми тебе всІ любимО!
Катюха:
ой ну прям так всі....
але всеодно дякую)
#
Написал аноним
15 мая 2011
+2
да:)
ведь я люблю тебя...
может так раз я в твоих интересах)
но боюсь тебе в этом сознаться(
Катюха:
что то я тебе не верю....
но если хочеш узнать в моих ли ты интересах то напиши кто ты и я скажу!
а ты не бойсь....
#
Написал аноним
15 мая 2011
0
А хто тобі подобається?
Ти жЕстЬ
Катюха:
мммм...
а тобі що так цікаво?
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
красунька ти моя)))
коли ми зустрвнемось?
Катюха:
дякую, приємно))
чесно, незнаю!
#
Написал аноним
15 мая 2011
«
1
[2]
3
»
nektome.blog
Катюха Жабровець
стр.2
стр.2
а так хотілось комусь хребта зломать)
Лан ти сказала, що прийдеш...Ловлю на слові там і розберемся, сонце)))
я тобі хребта зломаю)
всьо...на 16:000 біля звьоздочкі)
я за свою сестру всіх пороздираю)
я вас всіх роздеру...і тебе Іг. і тебе бо. і тебе ол.
Пішли на чай...)
Та пох на твого друга в мене тоже друзья є, але я сам отвічаю за свої слово...Тобі хоч 15 років є???
На словах всі мажори...)Давай я тобі грудак проломаю...)
На понеділок на 16.000 біля звьоздочки...Ок???Побачим хто втече...)
Хребти я ломаю =)
Катя ти супер...)))Ти мені подобаєшся...)))ДУЖЕ!!!
приємно*
але всеодно дякую)
ведь я люблю тебя...
может так раз я в твоих интересах)
но боюсь тебе в этом сознаться(
но если хочеш узнать в моих ли ты интересах то напиши кто ты и я скажу!
а ты не бойсь....
Ти жЕстЬ
а тобі що так цікаво?
коли ми зустрвнемось?
чесно, незнаю!