Новых комментариев: 0
  1. +1
    не смішно...плакать нада_)))) бо я в центр можу не пойти(((
    Катюха: а мені смішно)) ахахах

    да почті не йдеш, а хто там окола зеркала щя краситься!
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Які ми умні)))ой-ой-ой))
    Катюха: ну да)))
    ахахха
    #
    Написал аноним
  3. +1
    А чиї мої може?**
    Катюха: незнаю мож твої)))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Каністра скажи своїм ухажорам шо я їх не боюся...)))
    Катюха: це не мої ухажори)))
    #
    Написал аноним
  5. +2
    Я за Каністру єбало побью!!!)))
    Катя ти супер...не звертай уваги!!!)))
    Катюха: Дякую дуже приэмно)))
    як би я ще знала хто це?)
    #
    Написал аноним
  6. +4
    ты самая красивая и забавно-милая из всех девчонок которых я встречал в своей жизни)
    Катюха: большое спасибо))
    #
    Написал аноним
  7. +2
    Ти бачіш чі не...а вони ще не малі ті поклонікі шо в поклонікі набиваюца*)
    Катюха: незнаю...
    #
    Написал аноним
  8. +2
    Каністра шо це в тебе вже за поклонік чі поклоніца?)))
    Катюха: незнаю баняк)))
    може поклоннікі))
    #
    Написал аноним
  9. +2
    потом-потом...)))
    Катюха: ну скажи...це що секрет?
    #
    Написал аноним
  10. +2
    Я тебе любкаю...)))
    Катюха: я б відповіла як би знала хто це)
    #
    Написал аноним
  11. +2
    Ти просто отпад=)+)+)
    Катюха: дякую за комплімєнт))
    #
    Написал аноним
  12. +2
    Да ти супер-супер! Ти найкраща дівчина !
    Катюха: не найкераща...але дякую)
    #
    Написал аноним
  13. +5
    Отпадная девчонка с которой класссно общаться)
    Ты Супер)
    Катюха: спасиба)
    #
    Написал аноним
  14. +12
    ТИ супер дівчина..))))
    Катюха: дякую)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Катюха Жабровець
  3. стр.3
стр.3