logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [74]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
[3]
Новых комментариев:
0
+1
не смішно...плакать нада_)))) бо я в центр можу не пойти(((
Катюха:
а мені смішно)) ахахах
да почті не йдеш, а хто там окола зеркала щя краситься!
#
Написал аноним
14 мая 2011
0
Які ми умні)))ой-ой-ой))
Катюха:
ну да)))
ахахха
#
Написал аноним
14 мая 2011
+1
А чиї мої може?**
Катюха:
незнаю мож твої)))
#
Написал аноним
14 мая 2011
0
Каністра скажи своїм ухажорам шо я їх не боюся...)))
Катюха:
це не мої ухажори)))
#
Написал аноним
14 мая 2011
+2
Я за Каністру єбало побью!!!)))
Катя ти супер...не звертай уваги!!!)))
Катюха:
Дякую дуже приэмно)))
як би я ще знала хто це?)
#
Написал аноним
13 мая 2011
+4
ты самая красивая и забавно-милая из всех девчонок которых я встречал в своей жизни)
Катюха:
большое спасибо))
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
Ти бачіш чі не...а вони ще не малі ті поклонікі шо в поклонікі набиваюца*)
Катюха:
незнаю...
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
Каністра шо це в тебе вже за поклонік чі поклоніца?)))
Катюха:
незнаю баняк)))
може поклоннікі))
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
потом-потом...)))
Катюха:
ну скажи...це що секрет?
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
Я тебе любкаю...)))
Катюха:
я б відповіла як би знала хто це)
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
Ти просто отпад=)+)+)
Катюха:
дякую за комплімєнт))
#
Написал аноним
13 мая 2011
+2
Да ти супер-супер! Ти найкраща дівчина !
Катюха:
не найкераща...але дякую)
#
Написал аноним
12 мая 2011
+5
Отпадная девчонка с которой класссно общаться)
Ты Супер)
Катюха:
спасиба)
#
Написал аноним
12 мая 2011
+12
ТИ супер дівчина..))))
Катюха:
дякую)
#
Написал аноним
12 мая 2011
«
1
2
[3]
nektome.blog
Катюха Жабровець
стр.3
стр.3
да почті не йдеш, а хто там окола зеркала щя краситься!
ахахха
Катя ти супер...не звертай уваги!!!)))
як би я ще знала хто це?)
може поклоннікі))
Ты Супер)