не сперечаюсь, ти може розумна і мудра...
але як бачу тебе то аж кривить. ну ти ж жирна і страшна. і ще й помішана на якійсь хуйні. в тебе паходу кришу рве, мала :(
Іванка: знаєш, я думаю, що ти щаслива людина, адже впевнена у тому, що бачиш мене не часто. я жирна і страшна - окай)) ніколи не протестувала...чесно. що у твоєму розумінні "хуйня"? моя криша на місці. Можемо поговорити про всі мої недоліки. Радо вислухаю. Хочу знати хто такий ідельний зацікавився моєю кришою) Чи ти боїшся написати в приват? Невже тобі не пох. на мою думку...будь смілим і скажи все від свого імені, а не від імені аноніма. Я постараюся попадатися на очі ще менше, якщо це можливо, звичайно ж.
Іванка: 1. я вже вибрала собі батька своїх дітей) хд
2. я люблю, щоб мені снилися сни. (з певними героями)
3. я всіх люблю))
4. в мене найкращі друзі, які тільки можуть бути.
5. я часто усміхаюся просто так.
6. в групі я макне.
7. на айфоні в мене 60 фанкамів з сонміном кк*
8. люблю мілку
9. я хочу сина)) хдд
10. не ставлю на аву свої фото =_=
ти що визначаєш рівень адекватності за кілбкістю знаків оклику у реченні???...о Господи,це брєд))))...це тільки ти могла так сказанути...
а я хочу тут писати))...і буду тут писати)
я багатооооооо про тебе знаю,не сумнівайся)
Іванка: саме так. якщо ти мені набриднеш, то я візьму і забаню тебе. і не зможеш ти писати тут. і бажання твої я далеко бачила, дівчино. не напрягай свої мізки. тобі не вдалося мене "зачепити"))
люди, які багато про мене знають - пишуть в приват, а не в анонімки, подібно до мишей)
ще питання? коментарі? чи відразу в бан?
звісно,тебе окрім себе самої,прекрасної,і не цікавить!!!!)))
а валити і не збираюсь))!!для того ці анонімки і створені,щоб висловлювати тут свою думку)
я не тішусь такими думками)
а хто тут неадекватний-то треба добренько в цьому розібратися!!*)
Іванка: а ти напиши в приват мені) і не думай, що ти так багато про мене знаєш) емм...ну от і висловлюй думку, ато за твої 3 пости я думок обгрунтованих не побачила)
а яка адекватна людина буде ставити в кожному реченні знаки оклику?)
і отак, мене ніхто не цікавить крім себе) ще питання?
але як бачу тебе то аж кривить. ну ти ж жирна і страшна. і ще й помішана на якійсь хуйні. в тебе паходу кришу рве, мала :(
2. я люблю, щоб мені снилися сни. (з певними героями)
3. я всіх люблю))
4. в мене найкращі друзі, які тільки можуть бути.
5. я часто усміхаюся просто так.
6. в групі я макне.
7. на айфоні в мене 60 фанкамів з сонміном кк*
8. люблю мілку
9. я хочу сина)) хдд
10. не ставлю на аву свої фото =_=
підійде?))
а скажена черепашка?
а я хочу тут писати))...і буду тут писати)
я багатооооооо про тебе знаю,не сумнівайся)
люди, які багато про мене знають - пишуть в приват, а не в анонімки, подібно до мишей)
ще питання? коментарі? чи відразу в бан?
а валити і не збираюсь))!!для того ці анонімки і створені,щоб висловлювати тут свою думку)
я не тішусь такими думками)
а хто тут неадекватний-то треба добренько в цьому розібратися!!*)
а яка адекватна людина буде ставити в кожному реченні знаки оклику?)
і отак, мене ніхто не цікавить крім себе) ще питання?
Іванка: співчуваю
як таку як ти можна любити??))
сміх та й годі!!*.....а вона ще й співчуває))..аххах).радіти треба,дєткО)))..радіти що хоч хтось тебе та любить))
будь ласка, анонім, вали звідси)
тішся думкою, що тебе люблять)
п.с. просто мене твоя думка не цікавить, але ти висловлюй собі скільки влізе))
сміх та й годі!!*.....а вона ще й співчуває))..аххах).радіти треба,дєткО)))..радіти що хоч хтось тебе та любить))
а ти смійся, смійся) я рада, що тобі весело)
сумніваюся щодо всього)..хех,красавєца)))
підказку хошшш?
пс. то до минулого
вгадай