Хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне..,але зараз я за тобою спостерігаю і бачу,що ти ,напевно,цікава людина)
Ти похуїстка?
Іванка: залежить від ситуації, але в більшості випадках я похуїстка) от наприклад коли я прочитала перше речення твого посту "хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне", то усміхнулася і подумала "другого першого враження не буде, але ладно...мені пох на ваші враження"
P.S. люблю тебе ІванкО, хоча ти завжди на мене сваришся.
це про 1ше враження)
Ти похуїстка?
і знаю твою нездійсненну мрію, вийти заміж за Пак ТеДжуна=-) ХД