Новых комментариев: 0
  1. +1
    ахах) вона пафосна? мочите ви однако)
    P.S. люблю тебе ІванкО, хоча ти завжди на мене сваришся.
    Іванка: я знаю, хто це написав)) я тебе теж люблю і сварюся від надлишку любові) ^_^
    #
    Написал аноним
  2. 0
    а я не думала)
    Іванка: бо ти знала, що це неправильна думка)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    а я думав що ти пафосна)
    це про 1ше враження)
    Іванка: о_О це справді дивна думка...цікаво що ж тебе на неї наштовхнуло?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне..,але зараз я за тобою спостерігаю і бачу,що ти ,напевно,цікава людина)
    Ти похуїстка?
    Іванка: залежить від ситуації, але в більшості випадках я похуїстка) от наприклад коли я прочитала перше речення твого посту "хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне", то усміхнулася і подумала "другого першого враження не буде, але ладно...мені пох на ваші враження"
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ого смішно?(
    Іванка: кому її кинути? о_О анонімові? я ж не телепат
    #
    Написал аноним
  6. 0
    кинь мені цю фотку.. тільки велику)
    Іванка: смішно)
    #
    Написал аноним
  7. +4
    йобаний дез нот! Спортив людину
    Іванка: ага, ага) ох як зіпсував мене) обізнаний, я бачу. см дез нот дивився))
    #
    Написал аноним
  8. -2
    ти хороша та красива дівчина, і дуже мудра
    Іванка: дякую)) але я до цього всього не дотягую)) приємно*
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ...(:
    #
    Написал аноним
  10. +1
    ти вийдеш за мене?
    Іванка: куди вийду?о_О
    #
    Написал аноним
  11. +1
    та добре знаю!!!
    і знаю твою нездійсненну мрію, вийти заміж за Пак ТеДжуна=-) ХД
    Іванка: ахаха)) о так, але вона здійсниться)
    #
    Написал аноним
  12. -1
    мрійниця.....
    Іванка: о_О емм..може просто погано знаєте?) не помічала за собою)
    #
    Написал аноним
  13. +1
    Іванка гарна і мила)
    Іванка: дякую)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Іванка Каленюк
  3. стр.2
стр.2