звісно,тебе окрім себе самої,прекрасної,і не цікавить!!!!)))
а валити і не збираюсь))!!для того ці анонімки і створені,щоб висловлювати тут свою думку)
я не тішусь такими думками)
а хто тут неадекватний-то треба добренько в цьому розібратися!!*)
Іванка: а ти напиши в приват мені) і не думай, що ти так багато про мене знаєш) емм...ну от і висловлюй думку, ато за твої 3 пости я думок обгрунтованих не побачила)
а яка адекватна людина буде ставити в кожному реченні знаки оклику?)
і отак, мене ніхто не цікавить крім себе) ще питання?
Іванка: 1. я вже вибрала собі батька своїх дітей) хд
2. я люблю, щоб мені снилися сни. (з певними героями)
3. я всіх люблю))
4. в мене найкращі друзі, які тільки можуть бути.
5. я часто усміхаюся просто так.
6. в групі я макне.
7. на айфоні в мене 60 фанкамів з сонміном кк*
8. люблю мілку
9. я хочу сина)) хдд
10. не ставлю на аву свої фото =_=
ти що визначаєш рівень адекватності за кілбкістю знаків оклику у реченні???...о Господи,це брєд))))...це тільки ти могла так сказанути...
а я хочу тут писати))...і буду тут писати)
я багатооооооо про тебе знаю,не сумнівайся)
Іванка: саме так. якщо ти мені набриднеш, то я візьму і забаню тебе. і не зможеш ти писати тут. і бажання твої я далеко бачила, дівчино. не напрягай свої мізки. тобі не вдалося мене "зачепити"))
люди, які багато про мене знають - пишуть в приват, а не в анонімки, подібно до мишей)
ще питання? коментарі? чи відразу в бан?
а валити і не збираюсь))!!для того ці анонімки і створені,щоб висловлювати тут свою думку)
я не тішусь такими думками)
а хто тут неадекватний-то треба добренько в цьому розібратися!!*)
а яка адекватна людина буде ставити в кожному реченні знаки оклику?)
і отак, мене ніхто не цікавить крім себе) ще питання?
Іванка: співчуваю
як таку як ти можна любити??))
сміх та й годі!!*.....а вона ще й співчуває))..аххах).радіти треба,дєткО)))..радіти що хоч хтось тебе та любить))
будь ласка, анонім, вали звідси)
тішся думкою, що тебе люблять)
сміх та й годі!!*.....а вона ще й співчуває))..аххах).радіти треба,дєткО)))..радіти що хоч хтось тебе та любить))
а ти смійся, смійся) я рада, що тобі весело)
п.с. просто мене твоя думка не цікавить, але ти висловлюй собі скільки влізе))
P.S. люблю тебе ІванкО, хоча ти завжди на мене сваришся.
і знаю твою нездійсненну мрію, вийти заміж за Пак ТеДжуна=-) ХД
2. я люблю, щоб мені снилися сни. (з певними героями)
3. я всіх люблю))
4. в мене найкращі друзі, які тільки можуть бути.
5. я часто усміхаюся просто так.
6. в групі я макне.
7. на айфоні в мене 60 фанкамів з сонміном кк*
8. люблю мілку
9. я хочу сина)) хдд
10. не ставлю на аву свої фото =_=
підійде?))
а скажена черепашка?
а я хочу тут писати))...і буду тут писати)
я багатооооооо про тебе знаю,не сумнівайся)
люди, які багато про мене знають - пишуть в приват, а не в анонімки, подібно до мишей)
ще питання? коментарі? чи відразу в бан?
сумніваюся щодо всього)..хех,красавєца)))
підказку хошшш?