Новых комментариев: 0
  1. 0
    а самий-самий? дуже розумний, інтелегентний, творчий, сентиментальний?
    Іванка: а самий-самий? не зазнавайся, хто б ти не був))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    хто умнічає часто?
    пс. то до минулого
    Іванка: я =Р ну в мене багато розумних друзів)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    тут не питають, питають на формспрінзі.
    вгадай
    Іванка: не вгадаю
    #
    Написал аноним
  4. 0
    а я не думала)
    Іванка: бо ти знала, що це неправильна думка)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    а я думав що ти пафосна)
    це про 1ше враження)
    Іванка: о_О це справді дивна думка...цікаво що ж тебе на неї наштовхнуло?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне..,але зараз я за тобою спостерігаю і бачу,що ти ,напевно,цікава людина)
    Ти похуїстка?
    Іванка: залежить від ситуації, але в більшості випадках я похуїстка) от наприклад коли я прочитала перше речення твого посту "хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне", то усміхнулася і подумала "другого першого враження не буде, але ладно...мені пох на ваші враження"
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ого смішно?(
    Іванка: кому її кинути? о_О анонімові? я ж не телепат
    #
    Написал аноним
  8. 0
    кинь мені цю фотку.. тільки велику)
    Іванка: смішно)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ...(:
    #
    Написал аноним
  10. -1
    я тебе люблю.
    Іванка: співчуваю
    #
    Написал аноним
  11. -1
    мрійниця.....
    Іванка: о_О емм..може просто погано знаєте?) не помічала за собою)
    #
    Написал аноним
  12. -2
    не сперечаюсь, ти може розумна і мудра...
    але як бачу тебе то аж кривить. ну ти ж жирна і страшна. і ще й помішана на якійсь хуйні. в тебе паходу кришу рве, мала :(
    Іванка: знаєш, я думаю, що ти щаслива людина, адже впевнена у тому, що бачиш мене не часто. я жирна і страшна - окай)) ніколи не протестувала...чесно. що у твоєму розумінні "хуйня"? моя криша на місці. Можемо поговорити про всі мої недоліки. Радо вислухаю. Хочу знати хто такий ідельний зацікавився моєю кришою) Чи ти боїшся написати в приват? Невже тобі не пох. на мою думку...будь смілим і скажи все від свого імені, а не від імені аноніма. Я постараюся попадатися на очі ще менше, якщо це можливо, звичайно ж.
    #
    Написал аноним
  13. -2
    ти хороша та красива дівчина, і дуже мудра
    Іванка: дякую)) але я до цього всього не дотягую)) приємно*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Іванка Каленюк
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2