Хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне..,але зараз я за тобою спостерігаю і бачу,що ти ,напевно,цікава людина)
Ти похуїстка?
Іванка: залежить від ситуації, але в більшості випадках я похуїстка) от наприклад коли я прочитала перше речення твого посту "хм..цікаво..перше враження про тебе було дибільне", то усміхнулася і подумала "другого першого враження не буде, але ладно...мені пох на ваші враження"
не сперечаюсь, ти може розумна і мудра...
але як бачу тебе то аж кривить. ну ти ж жирна і страшна. і ще й помішана на якійсь хуйні. в тебе паходу кришу рве, мала :(
Іванка: знаєш, я думаю, що ти щаслива людина, адже впевнена у тому, що бачиш мене не часто. я жирна і страшна - окай)) ніколи не протестувала...чесно. що у твоєму розумінні "хуйня"? моя криша на місці. Можемо поговорити про всі мої недоліки. Радо вислухаю. Хочу знати хто такий ідельний зацікавився моєю кришою) Чи ти боїшся написати в приват? Невже тобі не пох. на мою думку...будь смілим і скажи все від свого імені, а не від імені аноніма. Я постараюся попадатися на очі ще менше, якщо це можливо, звичайно ж.
пс. то до минулого
вгадай
це про 1ше враження)
Ти похуїстка?
але як бачу тебе то аж кривить. ну ти ж жирна і страшна. і ще й помішана на якійсь хуйні. в тебе паходу кришу рве, мала :(