Дорогой психолог,давненько я Діму знаю.і ніколи він з себе не строїв ніякого пафосного мачо,те що дівулькі за ним бігають,да це правда,ну аж ніяк він цим не хихується і не тим бульш не строїть зсебе ніякого мачо.
Впасти в очах друзів?хмм,ні,якби були реальні почуття,я впевнена.що Діма так би і сказав бИ,не боячись,що хтось шось не так подумає,тим більше.що його друзі-нормальні люди,і ніколи б не стали б осуджувати Діму за йог о власний вибір,а в будь якому випадку-підтримували б.єдине.що його зупиняє,це власна соором*язливість(яка насправді є)..
Дім,я не згідна з висновками "психологів"..Не буду тут сильно скриватись:Катя Сидорук.
спс
Впасти в очах друзів?хмм,ні,якби були реальні почуття,я впевнена.що Діма так би і сказав бИ,не боячись,що хтось шось не так подумає,тим більше.що його друзі-нормальні люди,і ніколи б не стали б осуджувати Діму за йог о власний вибір,а в будь якому випадку-підтримували б.єдине.що його зупиняє,це власна соором*язливість(яка насправді є)..
Дім,я не згідна з висновками "психологів"..Не буду тут сильно скриватись:Катя Сидорук.
by мАлина
приємно
дуже-дуже )*
(с)А
тем что ,розлюбил и бросил..
А.Ю или И ?
Или которая из них больше нравиться??
Я что то понять не могу =)
они с разных городов
Бери))
бажаю удачі у конкурсі Містер Золота:))
mmm
.. панятна .єврєйчік
Маріана
Рома
Катя
Сергій
Dima: есть
И снова привет=) Теперь задаю встречный вопрос: кто она? секрет?