Ти сказав, що є люди ,яких ти поважаєш? Кого ти поважаєш зі своєї групи,чи є такі взагалі? І чому ти взагалі пішов туда вчитись,не залишився в школі????
Ростислав: угу, є такі люди і групі яких я поважаю, але їх мало! Пішов тому що захарило мене сидіти в класі з людьми яких бачищш кожен день 10 років, тож я пішов до львова!
приємно ))
а тут має бути думка про людину!
ото тупі питання )))))
я не пойму как мужик может целоватса з другим мужиком.....хочеш я ети фото в инет виложу??
плис никому не говори !! )))))
ахахахха, пзц ......... )))))))
кретин
єбанат
а якщо чесно то є, імя не скажу!