Новых комментариев: 0
  1. 0
    скільки коштує щоб їх зробити?
    Аделина: 1000$
    #
    Написал аноним
  2. 0
    шо ше? то правда шо в тебе брекети????
    Аделина: та, вже три тижні майже
    #
    Написал аноним
  3. 0
    дай линк на инстаграм
    Аделина: шо ше
    #
    Написал аноним
  4. 0
    А почему ты бросила универ? ты во львов переезжаешь?
    Аделина: бо обрала справу, яка як у процесі виявилось, мене не цікавить
    наразі переіжджаю з вроцлава до варшави
    #
    Написал аноним
  5. 0
    та потому что если загуглить то только ты тут. а как ты увидела что я сюда пишу?
    Аделина: тата, ама феймос. несіть шампанське,мене гуглять
    #
    Написал аноним
  6. 0
    дай силку на фб
    Аделина: мене вопше там нема
    #
    Написал аноним
  7. 0
    а где таких красивых рождают?*_*
    Аделина: донецька обл
    звідки стілько питань
    #
    Написал аноним
  8. 0
    як зробити такі брови як в тебе підкажи, красиво
    Аделина: не щипай. нехай росте
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Де ти пропала ?
    Аделина: де я треба там я не пропала
    #
    Написал аноним
  10. 0
    на сколько ты похудела? Ты нравишься мне очень , своими взглядами на жизнь и внешностью тоже , с каждым разом ты все лучше . Хороший пример для подражания
    Аделина: о боже
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Что бы не происходило в твоей жизни, не жалей о том, что есть.
    Аделина: я шось нє жалєю. але спасібо тобі
    #
    Написал аноним
  12. 0
    сколько еще будешь в донецке?
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ти така гарна!!!
    Аделина: гоніш
    #
    Написал аноним
  14. 0
    когда в Донецк планируешь?
    Аделина: тут
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Загалом так,просто раджу бути більш обачною)
    Аделина: чудова порада, обов'язково
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Нііііііі,просто маю можливість спостерігати це на власні очі.
    Аделина: напевно, це дуже цікаво))це все?:)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Знаєш,що Олег тобі зраджує??))
    Аделина: так це з тобою?)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Ти така класна!
    Аделина: а ми знайомі?)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    девочки, картошечка!
    Аделина: пюрешечка, в мундірушках!
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Ти так змінилася, то є так дивно, наче сон.
    Аделина: людина постійно змінюється внутрішньо/зовнішньо, не розумію, що тут дивного.)
    але цікаво, що допомогає ці зміни помічати)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ех Деля, нехай щастить тобі!
    ти - молодець!
    *привіт із дитинства*
    Аделина: хм.. :)
    Деля, кажеш?)
    дякую дуже, не уявляєш наскільки мені приємно.
    і Тобі нехай!
    ніколи не здавайся!
    #
    Написал аноним
  22. 0
    сидишь на ФБ ?
    #
    Написал аноним
  23. 0
    розкажи як там минають твої дні? ви з Олегом разом?
    Аделина: та якось воно минає потроху.) вчуся, сижу в бібліотеках, шукаю місце, де проходитиму практику. тиждень тому повернулась з Берліна, де була на свята)нарешті налагоджується погода,можна бігати вечорами. за тиждень їду у Варшаву:)загалом усе добре, плануємо супер-автостоп!)
    ми з Олегом разом!!!;)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Ти пофарбувала волосся?
    Аделина: так, мала таке собі фіолетово-малінове. а як почало змиватися стало рожеве. вдалий експеримент :)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    адреса - щоб відіслати дещо. якщо до Польщі, то труднощів більше. скажи хоча б номер квартири. але якщо ні, прошу вибачити за недоречність
    Аделина: квартира 4.
    #
    Написал аноним
  26. 0
    моё косматое Аделинище :з
    #
    Написал аноним
  27. 0
    аделинушка.вернись))
    Аделина: звідки?)куди?)навіщо?)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ти давала свою адресу у Вроцлаві, а чи не можна адресу донецьку? Будь ласка, Аделіно
    Аделина: ні. навіщо?
    #
    Написал аноним
  29. 0
    когда в донецк а?
    Аделина: може під кінець літа, але не факт
    #
    Написал аноним
  30. 0
    какая последняя смска на телефоне и первая 5 вк
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Аделина Франко
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2