Новых комментариев: 0
  1. 0
    скучаю за тобой, за нашими гуляньями, за тем как секретничали..мимими
    за тем как бесились...знаешь, вспоминала недавно то как в жуках тогда первый раз гагарина делали с оксаной еще) миууу так сладко было! а еще люблю когда ты улыбаешься ^_^ кохаааааааана
    Аделина: когда я была медведем в пуантах?:D хорошо было..есть что вспомнить. ^___^
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Няша :-)))))))))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    кириченко!!!))
    Аделина: не певна, звичайно, на 100%, але нє. чому раптом?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Андрій в Америці?
    Аделина: який Андрій?)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    мій чудово)подобається Польща???
    Аделина: дивлячись що) ну якщо загалом, то скоріше так
    #
    Написал аноним
  6. 0
    як в тебе день пройшов??
    Аделина: доволі непогано,дякую)мала коло,неначе здала.з 2х пар відпустили, тож я прийшла і ВИСПАЛАСЯ. а ввечері мило посиділа з Лілі за чаєм :3 тож цілком добре, зараз буду сідати за навчання. а як твій?)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    я тебе люблю сумую
    Аделина: *_*
    #
    Написал аноним
  8. 0
    а можешь объяснить "европеистика"?)
    Аделина: политология в рамках Европы
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ты розумниця, все в тебе вийде!удачі тобі)
    Аделина: дякую!
    #
    Написал аноним
  10. 0
    як там навчається в університеті тобі??
    Аделина: яке доречне питання. я не маю досить слів аби описати ОЦЕ. зараз здаю сесію. хоча ні, це ще не сесія. почуваюся привидом-овочем на фоні своїх одногрупників. не знаю, як їм вдається спати ночами й добре виглядати. якась не група, а вампирник. якось даю ради, але із неабиякими зусиллями. не вірю, що колись настане той завітний день і я висплюся. в заліківці ще не маю оцінок, так що тим страшніше. отже, усе ще попереду. завтра колоквіум з правознавства, так що я вчити :)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ні ні!!ти такая чудова!!!
    Аделина: ^_^
    #
    Написал аноним
  12. 0
    мені здається ті чудово розмовляєш українською!заздрю тобі!кажу ж тобі ,ті унікальна дівчина!поєднуєш в собі, для мене, найголовніші риси справжньої української дівчини)))
    Аделина: дякую, це для мене найцінніший комплімент)
    я в жодному разі ни є унікальною, дай спокій))
    і заздрити немає причини!
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Передай Валентине Латий, пожалуйста. Я не могу ей это написать, спрашивай.ру постоянно глючит.
    \Я отлично к тебе отношусь. Но после твоего развернутого ответа о твоих достижениях захотелось совет дать: нос не задирай, писать без ошибок научись, тебе еще далеко до совершенства. Не обижайся, я любя.\
    Аделина: :D
    главное, что любя
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Багато написала, тому схоже я звернувся за адресою) Дещо з цього я читав, те що в школі проходили - Стефаника, Франка й Косинку. Щодо поезії, то менше полюбляю, зараз хочу більше почитати якийсь роман)
    Дякую за поради, обов'язково оберу щось з цих варіантів)
    Аделина: окей, рада) пиши свої враження від прочитаного! :)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Яку книжку радиш почитати? Можна і не українською.
    Аделина: "Цинамонові крамниці" Бруно Шульц.
    читала українською в перекладі Адруховича/паралельно польською.
    "Похороните меня за плинтусом" Павел Санаев
    Виктор Пелевин "Чапаев и пустота"
    Януш Вишневский "Одиночество в сети"(так же можно по-польски)
    Брэдбери всего!!!
    почитай обязательно Хармса) а вместе с тем и Чехова, и убедись, что с веками люди не меняются)
    Виктор Астафьев "Конь с розовой гривой"
    всего Ремарка)
    а так."Над пропастью во ржи" Сэлинджера и "Тошноту" Сартра.
    приятного чтения, надеюсь,что-нибудь да выберешь
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Яку книжку радиш почитати? Українською тільки)
    Аделина: контекст питання.) я задумалась після другого.українською мовою чи українських авторів?
    якщо українською мовою, то я більшість книжок перечитала саме нею, бо мені ближче так і, як на мене, українською більше цікавіших перекладів, аніж, наприклад, російською
    із наших, із останнього дуже б рекомендувала "Танго смерті" Юрія Винничука. мене особисто дуже вразив винничуцький Львів, закохалася ще більше
    чомусь згадався "Ритуал" Марини та Сергія Дяченків, правду кажу, книга чарівна. я не люблю загалом фантастики, але в цій книзі немає крайнощів
    звичайно, спадає на думку Франкове "Сойчине крило", тут без коментарів)всім і вся раджу цю новелу. і в стосунку новел рекомендую Василя Стефаника і Григорія Косинку.
    а ще б дуже порадила Тараса Прохаська, не знаю що, але нехай "БотакЄ", окреслила б це як ботжиттєве й ботживе
    Іздрик "Флешка"
    це перше, що спало. думаю, щось знайдеш для себе, а я вище ще щось нагадаю собі
    як ставишся до поезії?
    тут я в трансі ^_^
    насамперед, від української-незалежно від часового проміжку створення:)
    приємного поглиблення у світ літер. заглавних і малих!)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Скажи мені, який з предметів в універі тобі найбліьше подобається зараз ?
    Аделина: думаю, що наука про державотворення й політику :) а ще до того історія і правознавство, які мені подобаються в будь-якому вигляді! з нового семестра-нові предмети, тому очікую на нових фаворитів)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Когда во Львове была то ночью у Олега оставалась?!
    Аделина: так
    #
    Написал аноним
  19. 0
    "о мами мами блю"
    Аделина: todo pasara?maria!
    #
    Написала Nadia Vilneva
  20. 0
    я молодой и озорной
    Аделина: molodec
    #
    Написал аноним
  21. 0
    [jxe gjrfrfnm
    Аделина: какая прелесть
    #
    Написал аноним
  22. 0
    З Новим Роком, Торубарка!
    Аделина: дякую) і тебе!
    #
    Написал аноним
  23. 0
    вот есть смысл мне сидеть и что-то тут писать, если ты это даже не читаешь?
    Аделина: читаю)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ты круто пишешь слово "ЖИР"
    #
    Написал аноним
  25. 0
    я убью тебя, лодочник.
    Аделина: мне страшно
    #
    Написал аноним
  26. 0
    глистов себе завела?
    Аделина: клестов
    #
    Написал аноним
  27. 0
    так всё неожиданно. но я думаю, что справитесь.
    Аделина: :)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ты мой идеал современной девушки!!очень хочу быть похожей на тебя!:)
    Аделина: я не знаю, что отвечать в подобной ситуации. однвременно и приятно, и стыдно, и непонятно почему и за что)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Как Вы с Олегом познакомились?!
    Аделина: я запиталася в нього чи не знає, де можна винайняти у Львові квартиру на пару тижнів
    #
    Написал аноним
  30. 0
    як тобі той факт,що вже зимммаа?)
    Аделина: приємний :) я провчилася рівно 2 місяці. мене чекають вдома цієї зими :) + свята. ця зима має бути трохи особливою, принаймні, не такою як ті попередні
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Аделина Франко
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3