logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
...
9
10
[11]
12
13
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
Ну да.) вже в лічку пишу,ще що придумав?) та чого тут не хоч писати?)
Ramzes:
Просто тут все надто публiчно)
#
Написал аноним
03 июля 2012
0
Та ж цікаво знати... я любопитна)
Ramzes:
Нiчого) потерпиш)
Задай якесь iнше питання) а ще краще-напиши в лiчку) там я все скажу)
#
Написал аноним
03 июля 2012
0
Ааа) це секрет) ну чому скажи?
Ramzes:
Нашо це тобi?
#
Написал аноним
03 июля 2012
0
Ой,ой...давай кажи)
Ramzes:
Нiнi)
кому це так цiкаво?га?
#
Написал аноним
03 июля 2012
0
А чому?) скажи)
Ramzes:
Нехочу, це моя, душевна таемничка)
#
Написал аноним
02 июля 2012
0
Емм. а що не можна дізнатись?
Ramzes:
Не скажу)))
#
Написал аноним
02 июля 2012
0
А ти звідки знаєш що я подумала?)
Ramzes:
Неважно.
Яка тобi рiзниця який в мене статус?
#
Написал аноним
02 июля 2012
0
що за статус? ааа?)))
Ramzes:
Це не те шо ти подумала)
#
Написал аноним
02 июля 2012
0
Я не пам'ятаю,здається да.
Ramzes:
Шось я не пам'ятаю)
#
Написал аноним
27 июня 2012
0
І що навіть не думав?
Ramzes:
Навiть не думав) ми хоть розмовляли?)
#
Написал аноним
27 июня 2012
0
Ніякий..Люблю людей бісити..:-)а ще дуже вперта.тебе вже напевно дістала,да?
Ramzes:
я так не казав)
#
Написал аноним
27 июня 2012
0
Я не хочу щоб ти знав хто я.Якби хотіла то написала б тобі вк.
Ramzes:
який сенс?
#
Написал аноним
27 июня 2012
0
Цього вже не скажу.
Ramzes:
хоть скажи звідки ти......
#
Написал аноним
27 июня 2012
0
Уві сні:-) А якщо серйозно то на весіллі.
Ramzes:
Якому весiллi?
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
Цікаві Варварі на базарі носа відірвали:-)
Ramzes:
Ну доообре)
де ми бачились?
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
Бачила, але не багато...цікаво хто пише?
Ramzes:
цiкаво)))
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
Так це правда мого імені тут нема****)))))а жаль......
Ramzes:
Ти мене багато раз в живу бачила?
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
Так не буде інтересно якщо я скажу як мене звати.А тобі які ім'я дівчат подобаються?.....можливо серед них буде моє.....:-)
Ramzes:
Ванесса, Анджелiна, Ева, Баха) але ж твого iменi тут нема) правда..****)
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
А що не можна тобою цікавитись?Це ж навпаки прикольно що з тобою хоче спілкуватись така особистість як Я.
Ramzes:
Ааа...прикольно прикольно) а як тебе звати?)
#
Написал аноним
26 июня 2012
0
Мені цікаво:-)
Ramzes:
Ммм..цiкавитесь мною) нуну*
#
Написал аноним
25 июня 2012
0
Привіт))))де ти вчишся?
Ramzes:
Привiт) ТзОВ медичний коледж "Монада",Луцька фiлiя) а що?? кому це так цiкаво?)
#
Написал аноним
25 июня 2012
0
Як справи?
Ramzes:
Суперсько)
а в тебе?
#
Написал аноним
25 июня 2012
0
Але ж тут ніхто тобі не пише?
Ramzes:
та все одно)))))
#
Написал аноним
24 июня 2012
0
Тут в некто.мі?
Ramzes:
Та ні, в самий раз)
#
Написал аноним
24 июня 2012
0
що Вова скучно тут?
Ramzes:
Тут це де?
#
Написал аноним
22 июня 2012
0
ну i шо ???
Ramzes:
Шо ну i шо? я не хочу йти
#
Написал аноним
19 июня 2012
0
Ооо канешно вже знаєш)))
Ramzes:
О..можиш не казати) вже знаю)
#
Написал аноним
19 июня 2012
0
Хаха ти мене знаєш!!!!!!
Ramzes:
Ти хто йопта...
#
Написал аноним
18 июня 2012
0
Иии... то як йдем??
Ramzes:
Иии..нi, я незнаю тебе)
#
Написал аноним
18 июня 2012
0
Ах думаю ти знаєш
Ramzes:
Думаю що незнаю
#
Написал аноним
18 июня 2012
«
1
2
3
...
9
10
[11]
12
13
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
стр.11
стр.11
Задай якесь iнше питання) а ще краще-напиши в лiчку) там я все скажу)
кому це так цiкаво?га?
Яка тобi рiзниця який в мене статус?
де ми бачились?
а в тебе?