- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
Просто ми хочем в ліс і немаєм з ким йти хотіли з вами але ви не захочете0Ramzes: Хто йде???#Написал аноним
-
йдемо в неділю в ліс ??!!0Ramzes: Нашо? З ким?#Написал аноним
-
Жаль шо ти закоханий в спорт зал а не в мене((((((0Ramzes: Ахаха)дада..нiчого) ти ще знайдеш свое щастя)#Написал аноним
-
Ти помилився) я в житті не бачила тебе майжє голим)0Ramzes: аа....тож фотки є)#Написал аноним
-
Добре не буду писати.0Ramzes: ...........#Написал аноним
-
ну яж кажу він sexy...0Ramzes: ахаха....ну дякую)#Написал аноним
-
Аа, я теж бачила його торс)0Ramzes: є тільки 2 дівчини які майже бачили мене голим...ти одна з них))#Написал аноним
-
Ти хочеш щоб я тобі тут не писала? ну дякую і прошу.0Ramzes: мені все одно....хоч пиши хоч не пиши..)#Написал аноним
-
ну нічьо я тебе прощаю)*0Ramzes: ой дякую)*#Написал аноним
-
котику ну як ти міг!0Ramzes: ну сонце моє, не ми такі, життя таке!!#Написал аноним
-
Бачила,нажаль нище не бачила)))0Ramzes: як бачиа? де? коли??)#Написал аноним
-
ава прикольна)0Ramzes: дякую)#Написал аноним
-
Ви бачили його торс?????? аааа який він класний0Ramzes: о_О....мій торс??де ти його могла бачити?#Написал аноним
-
Емм... алкоголь пєш?*0Ramzes: яка різниця?*#Написал аноним
-
Та хто за ним гониться? особисто я просто пишу тут, бо так цікавіше) правда Вова?)0Ramzes: правдв правда)#Написал аноним
-
Та блін) скажи хто я...? будь ласка) бо не буду більш писати)0Ramzes: нінініні#Написал аноним
-
дiвчата, скажiть менi, чим вiн заслужмв таке ставлення??!!!чого ви йому придiляэте так багато своэi уваги??0Ramzes: ммм....цікаве питання)))) чекаю відповіді)#Написал аноним
-
хмм... це ти мені написав? щоб я тобі писала,бо ти не знаєш хто я? в тебе на стєнці.0Ramzes: я знаю хто ти) але не буду цього писати) навіть не проси)#Написал аноним
-
З тією що пропонує тобі зустрічатись?)0Ramzes: я не хочу зараз мати дівчину!!!#Написал аноним
-
Хах) то ти знаєш хто я? умнічок) ну і ти теж не мій тип (смак)))0Ramzes: =)#Написал аноним
-
ну зiмною!!!! хоча б на це літо!!!!!!!0Ramzes: я не шукаю собі дівчину....уви)#Написал аноним
-
А які тобі до смаку???? блондинки чи брюнетки????0Ramzes: нуу...незнаю) і ті і ті хорші є)#Написал аноним
-
То чого з тією дівчиною не замутиш?0Ramzes: з якою дівчиною?#Написал аноним
-
Якщо ти мене бачив і догадуєшся хто я) то як я тобі?)0Ramzes: норм) але не мій смак)#Написал аноним
-
Да норм ти) ще підростеш)0Ramzes: =)#Написал аноним
-
Ну і хто я? якщо ти мене бачив в Берестечку)0Ramzes: я собі знаю)#Написал аноним
-
Ого-го... де таке бачили, що дівчина хлопцеві пропонує зустрічатись?0Ramzes: незнаю, чудеса =D#Написал аноним
-
В Берестечку) не думала,що ти такий маленький.)0Ramzes: мені подобається свій ріст) шоб бути нормальним не мусово бути довгим)#Написал аноним
-
Хаха) забув, забув) а якщо здогадуєшся, напиши в лічку)0Ramzes: я тебе тоже бачив в Берестечку)#Написал аноним
-
я подумала і я добре тебе знаю))))0Ramzes: Недумаю) звiдки ти?#Написал аноним
Новых комментариев: 0
