logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
...
12
13
[14]
15
16
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
ну обличчя твоє...але ти прикрасив його?правда?
Ramzes:
Задовбали..
#
Написал аноним
30 мая 2012
0
де навчаєшся?
Ramzes:
ТзОВ Медичний коледж "Монада"
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ця ава ,що у тебе стоїть з фотошопом правда?
це ж не твоє миле обличчя? ФоТоШоП!
Ramzes:
Це мое обличчя.!
Кароч..правду не доказують
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ця ава ,що стоїть в тебе правда з фотошопом?
Ramzes:
Не, скажу..там нема чого приховувати)
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ну велика..)
навіть якби я в лічку написала б то ти все одно не скажеш про це й вечір. правда?
а просто дізнаєшся хто це хоче знати..)
Ramzes:
Не, скажу..там нема чого приховувати)
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ну то чого ти написав такий статус? ну хоч трохи скажи ,що за вечір?
Ramzes:
Якi ви любопитнi) яка вам рiзниця?.
Якщо вам це так потрiбно то чого ви не напишите в лiчку?
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
Оо, признавайся що за офігений вечерок у тебе був?)
Ramzes:
Дада,вже так i все розказав)
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
і те що там пишуть у тебе збувається?
Ramzes:
Нуу..незнаю.сьоднi збулось)
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
Ти віриш в гороскопи?
Ramzes:
Як коли) а що?
#
Написал аноним
26 мая 2012
0
Вова, я тебе підтримую, це лічне, і правильно ти написав не потрібно це все розголошувати)
Ramzes:
Вот i всьо..питання вичерпано
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Якщо я в лічку його спитаю, то він буде знати хто це пише, а так не цікаво) тому я хочу щоб він тут написав. Вова ти ж напишеш, про свої здогадки, хто тут тобі пише?правда? ти ж умнічок.)
Ramzes:
Нiчого я не буду писати
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Ооо, я бачу тут ще хтось пише від мого імені!
Ramzes:
Ахаха) паходу вас тут трошки е)
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Та просто цікаво. невже тобі важко сказати? принаймі я хочу знати чи ти назвеш моє імя) Так що скажи добре?
Ramzes:
недобре. Якщо вам шось треба то пишiть в лiчку..!
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
багато кому на даний момент)
Ramzes:
Недумаю...тим бiльше, нашо це все розголошувати?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Ти здогадуєшся хто це пише, чи взагалі хто тут пише?якщо здогадуєшся то будь ласкавий вкажи імя прізвище?)
Ramzes:
Навiщо це менi? Я собi догадуюсь..яке це мае значення?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
А ти її подобаєшся.
Ramzes:
кому її?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
а для чого ти так статус ставиш? натхнення чи дівчата набридають?
Ramzes:
скоріше натхнення) люблю дівчат)
#
Написал аноним
24 мая 2012
+1
Статуси посвящаєш же дівчині?
Ramzes:
це неважно....я немаю дівчини і мені ніхто не подобається...а статуси просто так...гарні слова)))
#
Написал аноним
24 мая 2012
+1
Оу, ти бачу маєш дівчину?)
Ramzes:
з чого ти це взяла?
#
Написал аноним
24 мая 2012
-2
ненавиджу....здохни
Ramzes:
вкуси себе за жопу сучка....я тобі цього не подарую)
#
Написал аноним
20 мая 2012
0
А скількі см у тебе пісік?*
Ramzes:
всім бажаючим знати його розмір прохання перевіряти особисто)))
#
Написал аноним
18 мая 2012
-2
нєє,ну вреалі ти займаєшся сексом?
Ramzes:
...............яка рiзниця???
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
ти спиш з дівками?
Ramzes:
ти спиш з хлопцями?
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
ку-ку))
а ти хочеш щоб я не писала?
добре не буду..тоді скажи для чого створив цей сайт?
Ramzes:
куку....шоб писали анонімні думки а не переписувалися тут....попереписуватись можна десь в другому місці...
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
Ахахах ображає таке ставлення до мене я тобі нічого поганого не робила і не збираюсь робити))))))
Ramzes:
мені все одно.....
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
Нічого не знаю за Юлю але
Алла змінилась повір те шо було
то було зараз зовсім інша)))) люди
міняються))))
Ramzes:
мені все одно...я все сказав...
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
переспим?????а
Ramzes:
ахаха....ну давай))
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
Огого а чого так про Юлю????? а до Алли як відносись????
Ramzes:
так саме
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
ку-ку))
та мені тут непогано писати)
мм..я бачу ти популярний..а казав що ні)
Ramzes:
а нашо ти взагалі пишеш?
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
а що слабо написати кому цей статус? хоча б і"мя її ?
Ramzes:
вона знає...мені нема для чого казати
#
Написал аноним
16 мая 2012
«
1
2
3
...
12
13
[14]
15
16
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
стр.14
стр.14
це ж не твоє миле обличчя? ФоТоШоП!
Кароч..правду не доказують
навіть якби я в лічку написала б то ти все одно не скажеш про це й вечір. правда?
а просто дізнаєшся хто це хоче знати..)
Якщо вам це так потрiбно то чого ви не напишите в лiчку?
а ти хочеш щоб я не писала?
добре не буду..тоді скажи для чого створив цей сайт?
Алла змінилась повір те шо було
то було зараз зовсім інша)))) люди
міняються))))
та мені тут непогано писати)
мм..я бачу ти популярний..а казав що ні)