Новых комментариев: 0
  1. 0
    ну обличчя твоє...але ти прикрасив його?правда?
    Ramzes: Задовбали..
    #
    Написал аноним
  2. 0
    де навчаєшся?
    Ramzes: ТзОВ Медичний коледж "Монада"
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ця ава ,що у тебе стоїть з фотошопом правда?
    це ж не твоє миле обличчя? ФоТоШоП!
    Ramzes: Це мое обличчя.!
    Кароч..правду не доказують
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ця ава ,що стоїть в тебе правда з фотошопом?
    Ramzes: Не, скажу..там нема чого приховувати)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ну велика..)
    навіть якби я в лічку написала б то ти все одно не скажеш про це й вечір. правда?
    а просто дізнаєшся хто це хоче знати..)
    Ramzes: Не, скажу..там нема чого приховувати)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ну то чого ти написав такий статус? ну хоч трохи скажи ,що за вечір?
    Ramzes: Якi ви любопитнi) яка вам рiзниця?.
    Якщо вам це так потрiбно то чого ви не напишите в лiчку?
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Оо, признавайся що за офігений вечерок у тебе був?)
    Ramzes: Дада,вже так i все розказав)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    і те що там пишуть у тебе збувається?
    Ramzes: Нуу..незнаю.сьоднi збулось)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Ти віриш в гороскопи?
    Ramzes: Як коли) а що?
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Вова, я тебе підтримую, це лічне, і правильно ти написав не потрібно це все розголошувати)
    Ramzes: Вот i всьо..питання вичерпано
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Якщо я в лічку його спитаю, то він буде знати хто це пише, а так не цікаво) тому я хочу щоб він тут написав. Вова ти ж напишеш, про свої здогадки, хто тут тобі пише?правда? ти ж умнічок.)
    Ramzes: Нiчого я не буду писати
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Ооо, я бачу тут ще хтось пише від мого імені!
    Ramzes: Ахаха) паходу вас тут трошки е)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Та просто цікаво. невже тобі важко сказати? принаймі я хочу знати чи ти назвеш моє імя) Так що скажи добре?
    Ramzes: недобре. Якщо вам шось треба то пишiть в лiчку..!
    #
    Написал аноним
  14. 0
    багато кому на даний момент)
    Ramzes: Недумаю...тим бiльше, нашо це все розголошувати?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ти здогадуєшся хто це пише, чи взагалі хто тут пише?якщо здогадуєшся то будь ласкавий вкажи імя прізвище?)
    Ramzes: Навiщо це менi? Я собi догадуюсь..яке це мае значення?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    А ти її подобаєшся.
    Ramzes: кому її?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    а для чого ти так статус ставиш? натхнення чи дівчата набридають?
    Ramzes: скоріше натхнення) люблю дівчат)
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Статуси посвящаєш же дівчині?
    Ramzes: це неважно....я немаю дівчини і мені ніхто не подобається...а статуси просто так...гарні слова)))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Оу, ти бачу маєш дівчину?)
    Ramzes: з чого ти це взяла?
    #
    Написал аноним
  20. -2
    ненавиджу....здохни
    Ramzes: вкуси себе за жопу сучка....я тобі цього не подарую)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    А скількі см у тебе пісік?*
    Ramzes: всім бажаючим знати його розмір прохання перевіряти особисто)))
    #
    Написал аноним
  22. -2
    нєє,ну вреалі ти займаєшся сексом?
    Ramzes: ...............яка рiзниця???
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ти спиш з дівками?
    Ramzes: ти спиш з хлопцями?
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ку-ку))
    а ти хочеш щоб я не писала?
    добре не буду..тоді скажи для чого створив цей сайт?
    Ramzes: куку....шоб писали анонімні думки а не переписувалися тут....попереписуватись можна десь в другому місці...
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Ахахах ображає таке ставлення до мене я тобі нічого поганого не робила і не збираюсь робити))))))
    Ramzes: мені все одно.....
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Нічого не знаю за Юлю але
    Алла змінилась повір те шо було
    то було зараз зовсім інша)))) люди
    міняються))))
    Ramzes: мені все одно...я все сказав...
    #
    Написал аноним
  27. 0
    переспим?????а
    Ramzes: ахаха....ну давай))
    #
    Написал аноним
  28. -1
    Огого а чого так про Юлю????? а до Алли як відносись????
    Ramzes: так саме
    #
    Написал аноним
  29. -1
    ку-ку))
    та мені тут непогано писати)
    мм..я бачу ти популярний..а казав що ні)
    Ramzes: а нашо ти взагалі пишеш?
    #
    Написал аноним
  30. -1
    а що слабо написати кому цей статус? хоча б і"мя її ?
    Ramzes: вона знає...мені нема для чого казати
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.14
стр.14