Новых комментариев: 0
  1. 0
    tu mului))))
    Ramzes: дякую) хтось мене кадрить ахаха...але все одно приємно))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    хороший ти)))))))
    Ramzes: ой дякую)))ти тоже)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Привіт...)
    як поживаєш?)
    Ramzes: привіт. добре. а ти?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Слідкуйте за своїм життям, а не за Вовиним!
    Хай вас не хвилює кого він любе!
    P. S. Я тоже радий що в мене є такий друг як ти!
    Ramzes: да. розумні слова..=))
    #
    Написал аноним
  5. +1
    ти вже розлюбив машу л?
    Ramzes: дивіця попередню відповідь, там все пише.
    #
    Написал аноним
  6. 0
    тобі хтось подобається?
    Ramzes: ніа..абсолютно ніхто
    #
    Написал аноним
  7. +1
    повір ця зустріч може змінити багато! хочу бо хто зна шо може вийти в майбутньому.......
    Ramzes: ну? ми зустрілися....щось змінилося?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    хм, интересна
    Ramzes: Що?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    дуже хочу тебе побачити!!!!!!
    Ramzes: огоо....хто ж це в нас такий, дуже хоче глянути на мене?
    що змінить наша зустріч? чого ти так цього хоч?
    #
    Написал аноним
  10. -1
    ой, вибачьте, помилилась гг)
    Ramzes: ахаха та нічого, з ким не буває
    #
    Написал аноним
  11. -1
    не, Женя T.
    Ramzes: яка Женя Т. ?
    #
    Написал аноним
  12. -1
    Хто Женя для тебе? Ви все ще разом?
    Ramzes: про яку Женю йдеться мова? ти мене з кимось переплутала)
    #
    Написал аноним
  13. -1
    знаэш, але я тобі не буду казати хто я.
    Ramzes: Ну,це твій вибір
    #
    Написал аноним
  14. -1
    незнаю...просто ти на мене не звертаєш уваги.
    Ramzes: я навіть тебе незнаю
    #
    Написал аноним
  15. -1
    ага, легко сказати( та я тобі все одно не подобаюсь..
    Ramzes: ...з чого ти взяла?
    #
    Написал аноним
  16. -1
    хороший хлопець) шкода що ти так далеко(
    Ramzes: оо...дякую) то приїжай - будиш ближче))
    #
    Написал аноним
  17. +1
    хороший)
    шалунишка*
    Ramzes: ахаха....моя фраза) пасиб)*
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ахахахахах
    Ramzes: мда....смішно)
    #
    Написал аноним
  19. +3
    це хто такий умний в багажніку покататись захотів?(це тому хто написав :"лол,бидло")
    Ramzes: =)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    нe вийде..(невмовила.
    Ramzes: а жаль..було класно(
    #
    Написал аноним
  21. 0
    xD ну и клоун))
    Ramzes: =)
    #
    Написал аноним
  22. -1
    Лол, быдло.
    #
    Написал аноним
  23. 0
    хa логiчно.,aлe я мaю шe з мaмою пeрeговорити нa щот цього..))
    Ramzes: ахаха.....ну говори) тіки уговори)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ну я нaд цим питaнням думaю,aлe щe нe вирiшилa,чи поиду..)
    Ramzes: якшо так скучилася то думати нетреба)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    я,я,я скучилaсь цe я хороший Зaйк*),a нe хтось iнший..
    Ramzes: зааайк*)....знаю) приїжай 11 в Перемиль...перестаниш скучать)
    #
    Написал аноним
  26. +3
    ммм какой взгляд
    Ramzes: ммм....какой?)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ахахахахахах....)
    Ramzes: шота нэ смэшно)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ммм....кльово....Придальний пошлий....))))))
    Ramzes: може)
    #
    Написал аноним
  29. +3
    Та який пошлий? Порівнюючи з Придальним в тебе немає такої пошлості шоб це було якось некрасіво
    Ramzes: =) я радий)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    А не красіво задавати такі питаннячка дівчині...)))
    Ramzes: хм...добре...ми пойдьом другим путьом) коли ви народилися?)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.16
стр.16