logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
...
17
18
[19]
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
_____________$$$$$$$$$$$_________________________________,,
_____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,
_____________`$$$$$$$$$$$____________________________$TERMI$$
______________`$$$$$$$$$Z$______uuu_______uuu_______$$$$$$$$”
_______________`$ZzZ$$$Z$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$”
________________`$$$ZZZ$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$”
_________________`$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$$_$$ZZZ$$$$_$$$$$$$$
____u$$$$$$u______`$$$$$$$$$$_$$$ZZZ$$_$$$$$ZZ$$_$$$$$$$”
__$$$$$$$$$$Z$_____`$ZZ$$$ZZZ_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$
_$$$$$$$$$$$Z$$$$__$$$$zzz$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$”
_$$$$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$_$ZZZ$$$$$_$$$$$”
___”$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ZZ$_$_MARIEL$_$$$$$”
________`$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$SB$$$__$$_$$$$$$_$$$$”
__________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,“”`,$$$$,_“”`,$$$$$$$”
___________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$”
_____________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$”
_______________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$”
__________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$”
___________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$”
Ramzes:
Коля,я знаю що це ти!!!)) спасиба)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Ммм...який сєкасний хлопчик)*
Ramzes:
оооо..дякую))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
+4
топ 10вк??????????
Ramzes:
Маша Лейбик
Катя Сопіжук
Коля Гаврилюк
Альоша Придальний
Міша Пасічник
Іванка Мацюк
Коля Солтис
Коля Коваль
Катерина Ходорчук
Сергій Сівачинський
#
Написал аноним
11 декабря 2011
0
я тобі 20 раз казала в чому,а ти мене не слухаєш!!!!!!!!
Ramzes:
та ну....не казала...аби казала то я запам"ятав би)))
#
Написал аноним
10 декабря 2011
0
Вов,ну і чому ж ти ні з ким не зустрічаєшся,адже стільки пропозицій..*)ЗАЙКА
Ramzes:
Зайка Зайка.....пропозиції від тих, хто мене мало цікавить...а я хочу бути тільки з одною...вот
#
Написал аноним
09 декабря 2011
0
замий зачьотний парєнь якого я знаю!!!!!!!!!
Ramzes:
вау....а можна дізнатися в чому моя зачотність проявляється???
#
Написал аноним
08 декабря 2011
0
Позититивчик))) ахаха)*
Ramzes:
ахаха...невже...дякую...)
#
Написал аноним
08 декабря 2011
+1
я хочу с тобою зустрічатися.
Ramzes:
ооо...
#
Написал аноним
08 декабря 2011
0
я тебе хочу*
Ramzes:
ого.....класно)*
#
Написал аноним
15 ноября 2011
0
десь я тебе вже бачила )
Ramzes:
=) а ти сама звiдки?
#
Написал аноним
06 ноября 2011
0
та я йому певно не подобаюсь........(
Ramzes:
Иии..
#
Написал аноним
04 ноября 2011
0
ну зроби перший крок)
Ramzes:
.....
#
Написал аноним
04 ноября 2011
0
ну то вперед)
Ramzes:
Шо вперед?
#
Написал аноним
03 ноября 2011
0
Ех...скільки з тобою дівчат хоче бути,а ти марозко)
Ramzes:
Гиги) я з тих всiх дiвчат знаю тiльки одну)
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
да-да)я така))))***
Ramzes:
=*
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
ах да)ти її точьно знаєш....)її важко не знати))))*а якшо знаєш то важко забути)*
Маша)))
Ramzes:
та ніі, не знаю))) скажи першу букву свого прізвища))
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
прізвища не скажу....)))**********а з Юлькою ми BEST FRIENDS)))*
Ramzes:
ииии...я такої Маши незнаю)))
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
мене Юля)))
Ramzes:
приємно....ну Юлю я певно що знаю))**
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
а мені пофіг)))мене звати Маша)))
Ramzes:
ммм Маша? гарне ім я))) може ви ще скажете своє прізвище))))моє Пасічник)
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
те шо тебе звати Вова то я та і думаю всі ми в курсі)))а вот як звати нас.......
Ramzes:
дада)))) повірте...я хочу знайти відповідь на це запитання))
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
да прикольно...
Ramzes:
давай знайомитись)))) мене звати Вова...а тебе)))???
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
люди нас походу 3)
Ramzes:
=)))
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
я її не знаю....)
Ramzes:
чого ти так думаєш?
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
та бля ти не розумієш того шо ти нам двом (чі скікі нас там)подобаєшся...
Ramzes:
мммм.. :* це добре)
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
да... і ми так кльово двоє в тему пишем)
Ramzes:
дааа) як дві падружки))
#
Написал аноним
02 ноября 2011
0
а ти так нічого і не розумієш
Ramzes:
що? чого не розумію?
#
Написал аноним
01 ноября 2011
0
і я тож.........(
Ramzes:
ого...то вас аж двоє)))
#
Написал аноним
01 ноября 2011
0
..статус гарний.я як тоді вперше почула цю пісню плакала(
Ramzes:
ееее..я не плакав канєшно..но мені сподобалось))
#
Написал аноним
01 ноября 2011
0
то ти б так довго мучився...але шо змінилось............
мені тебе дуже шкода мені ця ситуація теж знайома і я знаю як це....
нічого життя доге......все налагодиться)і ти знайдеш свою половинку***
Ramzes:
Та да, поки тре помучитись)
#
Написал аноним
01 ноября 2011
0
да правда-правда повезло бо ти дуже кльовий...*
вона знає?і чоьго сумний смайл?
Ramzes:
Пасіііб =* ну бо це погано, луче б вона не знала(
#
Написал аноним
01 ноября 2011
«
1
2
3
...
17
18
[19]
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
стр.19
стр.19
_____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,
_____________`$$$$$$$$$$$____________________________$TERMI$$
______________`$$$$$$$$$Z$______uuu_______uuu_______$$$$$$$$”
_______________`$ZzZ$$$Z$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$”
________________`$$$ZZZ$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$”
_________________`$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$$_$$ZZZ$$$$_$$$$$$$$
____u$$$$$$u______`$$$$$$$$$$_$$$ZZZ$$_$$$$$ZZ$$_$$$$$$$”
__$$$$$$$$$$Z$_____`$ZZ$$$ZZZ_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$
_$$$$$$$$$$$Z$$$$__$$$$zzz$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$”
_$$$$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$_$ZZZ$$$$$_$$$$$”
___”$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ZZ$_$_MARIEL$_$$$$$”
________`$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$SB$$$__$$_$$$$$$_$$$$”
__________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,“”`,$$$$,_“”`,$$$$$$$”
___________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$”
_____________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$”
_______________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$”
__________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$”
___________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$”
Катя Сопіжук
Коля Гаврилюк
Альоша Придальний
Міша Пасічник
Іванка Мацюк
Коля Солтис
Коля Коваль
Катерина Ходорчук
Сергій Сівачинський
Маша)))
мені тебе дуже шкода мені ця ситуація теж знайома і я знаю як це....
нічого життя доге......все налагодиться)і ти знайдеш свою половинку***
вона знає?і чоьго сумний смайл?