Новых комментариев: 0
  1. 0
    Шо ти казав, не називати тебе льова..
    Ramzes: ну
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Не поняла
    Льова тікі мій льова
    А я його кіса!
    Ramzes: я вже тобі казав
    #
    Написал аноним
  3. 0
    І чого то він бабнік,він класний але не для всіх..
    Ramzes: всмислі не для всіх?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Його люблю я ..а не ти * поняла правда котику???
    Ramzes: канєшно
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Кіса буде плакать
    Ramzes: .
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ти обідив свою кісу
    Ramzes: няя*
    але ім*я справді не нрав
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Льова ніхто немочіть
    В нас жеш кохання*)
    Ramzes: почнем з того шо я не льова....мені не подобається це ім*я)
    а нащот кохання я подумаю)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Да він хороший
    І льова тільки для мене він, я його так називаю*
    А я кіса, льовина*)
    Ramzes: ахаха) ну ви мочите)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    який же він блядун... просто хороша людина, поняла?
    Ramzes: )
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Ах,то ти бабнік...а , я,то думала))
    Ramzes: цікаво, хто це пише...)
    ну і шо ти думала?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Мій льоваа
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ахххх...класна ава, вовка))
    Ramzes: спасибі)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    лапочка моя)
    Ramzes: впевнена?
    #
    Написал аноним
  14. 0
    хороший малиш)
    Ramzes: атвєть)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    ахаха....цьом*
    Ramzes: meow*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Хто це його так любит його люблю я ,правда малиш???
    Ramzes: да.....вони не поймуть цього)
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Я ніколи не помиляюсь..рано чи пізно всеодно скажеш..*
    Ramzes: ніі...
    #
    Написал аноним
  18. +1
    да,да просто мачо..ахахаха люблю таких)
    Ramzes: ахаха)
    просто мачо)
    #
    Написал аноним
  19. +1
    ай да малиш , ай да маладец))))))))))
    Ramzes: я догадуюсь хто ти)))
    побачимся скоро в Перемилі)
    #
    Написал аноним
  20. +1
    чо,ти кажи я чекаю відповідь)
    Ramzes: ти справді думаєш що я дам відповідь на це запитання?)
    помиляєшся
    #
    Написал аноним
  21. +1
    з якого курсу?
    Ramzes: ?
    #
    Написал аноним
  22. +1
    хтось подобається з коледжа???
    Ramzes: є такі
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Я люблю тебе*
    Ramzes: )*
    #
    Написал аноним
  24. +1
    хороший, але шкода шо замаленький.
    Ramzes: якщо ти теж хороша то шкода що ти завелика)
    значить не судьба)) за "хорошого" дякую)
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Непугайся
    Про мене 50 фактів*
    Вікторія Нікіфорова*)
    Ramzes: боюсь шо не зможу
    1.Віка Нікіфорова
    2. непомню вже де вчися)) просто давненько не спілкувалися)
    3. живеш в луцьку
    4.знаєш Юлю Романюк, яку я знаю тоже
    5.маю 2 твої гарні фото))
    6.недавно була в Києві
    7. якась там твоя подружка вчиться зі мною в одному коледжі...
    8. також ми знаєм Льошу Придального..
    9. була якось раз в нас в перемилі
    10. оте якраз було тоді коли не було мене
    11. я так і ні разу не бачив тебе вживу)
    12.десь збираєшся приїхати...скоро
    13. "Такій кісі все можна" ахахаха)
    14 ше одна твоя смішна фраза "Я просто тебе наїбала трохі"
    15. любиш "пошлий" реп
    16. гарна)
    17. казка про вову мені не дуже сподобалась)
    18. колись гарно в чаті було)
    19. все......навіть до 20 не дойшло....)
    #
    Написал аноним
  26. +1
    Мой друг возможно не всегда прав, но он всегда мой друг)
    Ramzes: всегда друг....)
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Я 10 в списку..(
    Ramzes: нічого) можна виправити)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Ах ти так про мене, казявка, я обіжусь на тебе і буду плакати, затоплю твою аудиторію і ти попливеш на чудо- шпателі)
    Ramzes: ахах) смішна історія)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Ти да ти чортеня проти мене))))) :****
    Ramzes: чуєш но....ти бестия)))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Хаха))
    я перший))
    Ramzes: ну канєшно)
    #
    Написал Nikolas
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.2
стр.2