logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
3
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
+2
не важливо що ти в друзях вк у мене не перший. Важливіше те, що в житті ти ПЕРШИЙ!
Ramzes:
=]
#
Написал аноним
13 сентября 2014
0
Друзья или алкоголь? Любимая половинка или гулянки? Ты любишь или тебя любят?Секс или отношения? Горькая правда или сладкая ложь?Воспоминания или реальность?
Ramzes:
Друзі
Гулянки
Мене
Секс
Залежить від ситуації
Реальність
#
Написал аноним
16 мая 2013
0
Ти обіжаєся?
Ramzes:
?
#
Написал аноним
23 апреля 2013
0
Ти лівша чи правша?г
Ramzes:
правша)
#
Написал аноним
17 апреля 2013
0
ахааха.в кого малиш? ти мені ізміняєш?
Ramzes:
о_о
#
Написал аноним
04 апреля 2013
0
Ну,шо влюбився?
Ramzes:
влюбився
#
Написал аноним
04 апреля 2013
0
Да,да...хороший*
Ramzes:
дякую
#
Написал аноним
01 апреля 2013
0
Зїж мене!!!!*)
Ramzes:
навіщо?)
#
Написал аноним
01 апреля 2013
0
Коотик:**!
Ramzes:
ахаха
мяу*
#
Написал аноним
31 марта 2013
0
Не , важко , вірь, кіса за це тобі відячить!*
Ramzes:
ну побачим
#
Написал аноним
29 марта 2013
0
Ну повірь(*
Ramzes:
спробую, але буде важко)
#
Написал аноним
29 марта 2013
0
Вовачка:* урурушка* я приїду!
Ramzes:
не вірю
#
Написал аноним
28 марта 2013
0
Ти диви який*
Ramzes:
який?
#
Написал аноним
28 марта 2013
+2
не можууу.. в мене ж шоб туда зайти треба вк відновитися..
Ramzes:
блін
#
Написал аноним
27 марта 2013
+2
понятне дєло) в мене є мозг
Ramzes:
заглянь в свої лс в некто
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
А я знаю хто ти :p
Ramzes:
чувак, ти мозг
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
Володимир Олегович щиро любить свою МАМА) я це знаю
Ramzes:
аахаха
я знаю хто ти)
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
Так і досі любиш правда?
Ramzes:
ні
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
Ой брехун) любив і досі любиш! Я знаю правду. Я знаю кого.
Ramzes:
просвіти мене
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
Ти вже когось любив?
Ramzes:
сам незнаю
нєєє!)
#
Написал аноним
27 марта 2013
0
а кого ж то так ,їбе шо в нас там і ши хоче чи нє. не ваше справа. (ми самі розбиремось)
Ramzes:
ахахах) жорстоко)
#
Написал аноним
26 марта 2013
0
Ну ясно..*-*
Ramzes:
)
#
Написал аноним
25 марта 2013
0
але вас могло б бути все інакше....
Ramzes:
не могло б
#
Написал аноним
25 марта 2013
0
А чому трішки?? а не щось більше*?
Ramzes:
бо я так хочу, і взагалі з такими повідомленнями в лс
#
Написал аноним
24 марта 2013
0
А, кого це так цікавить ми собі знаєм.. і хай інших це не стосується..
Ramzes:
))))
#
Написал аноним
24 марта 2013
0
ти спылкуэшся з Маринкою Самчук?? **
Ramzes:
трішки)
#
Написал аноним
24 марта 2013
0
цілуєшся на 1-му побаченні?
Ramzes:
та да) навіщо час витрачати дарма?)
#
Написал аноним
22 марта 2013
0
любиш когось*?
Ramzes:
не сказав би що люблю, але є особи які подобаються)
#
Написал аноним
21 марта 2013
0
Більш не буду*
Але я остаюсь кіса?
Ramzes:
канєшно
#
Написал аноним
15 марта 2013
0
аєєєєє мачо)))))))
гарний
Ramzes:
дякую
#
Написал аноним
15 марта 2013
[1]
2
3
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
Позитивные комментарии
Позитивные комментарии
Гулянки
Мене
Секс
Залежить від ситуації
Реальність
мяу*
я знаю хто ти)
нєєє!)
Але я остаюсь кіса?
гарний