Милий,хорошинький,чесний,добрий,співчутливий,щирий,правдивий,ласкавий,малиш,довірливий,красівий,МУЖИК),впевнений в собі та в мені,улюблений,найкращий,ДРУГ,співрозмовник,смішний,цікавий,усміхнений...ти мій бананьчік я твій потсолнушок....*
Nikolas: дякyю тaнюшкa! ти нaйдopoжчa.. нy ти ж знaєш. спc тобi шo ти є! люблю cильнo!
Хочу ще!
:*
вона шикарна, щира і найкраща
для цього і є друзі))
шо не так?
хоча, пох...
не жалію ні прощо
а та хто писала паслєдній комент ДУРА)
ти класний і хороший друг))
а хто цікавиться?
це любов?
сором'язливий, чесний і відвертий!
Мало зараз таких...
Еххх...жаль ми не разом...
хіхіхіхіхіхіх