Зранку дівчата діляться на 4 типи:
1.Хай не нафарбована, але посплю.
2.Хай не нафарбована, але пожру)
3.Хай не посплю і не пожру, але нафарбуюся.
4. СКРІЗЬ Блядь запізнююся, але посплю, ПОЖРУ І нафарбуюся.
Олеся: ахах.....чула таке)
прикольне.....я мабуть до 4 відношусь)....але не так часто і запізнююсь)
і яка муз. група подобається найбільше ?
1.Хай не нафарбована, але посплю.
2.Хай не нафарбована, але пожру)
3.Хай не посплю і не пожру, але нафарбуюся.
4. СКРІЗЬ Блядь запізнююся, але посплю, ПОЖРУ І нафарбуюся.
прикольне.....я мабуть до 4 відношусь)....але не так часто і запізнююсь)
сніжинки, переконайся, що всі
птахи відлетіли на південь.
це інтрига.....
скільки вже можна....=)
тому улюблені в мене всі=)
То він в тебе є
чи його немає?
crazy cherry, ніколи не забуду)ахаха...
=)
=Р
=/
<З
другий)
?
Олеся: та я нінакого не обіжаюсь...але все-одно(( про тебе думки помінялись
Факт ппц.. іду вішатись. та це ж не я це все водка....
=Р