Новых комментариев: 0
  1. 0
    какашка ти наша)*гг
    Олеся: ти моє волохате сонечко))*
    #
    Написал аноним
  2. 0
    мені сильніше....
    дуже сильно..
    Олеся: я рада
    #
    Написал аноним
  3. 0
    не тобі одному вона подобається..
    Олеся: хм
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ти мені подобаєшся
    Олеся: =)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Вітаю з днем студента))
    Олеся: ой дякую)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    дійсно чього ви до неї пристали?!всі такі блін правильні!за собою слідкуйте!і взагалі шо вона такого кримінального зробила?!
    Олеся: то точно!
    пасіб...

    а вам не похєр, з ким хочу і з тим общяюсь
    #
    Написал аноним
  7. 0
    блять! Шо ви до неї доїбались?! Це її життя, як хоче так і живе!!!
    Олеся: ну!
    я тож так скажу!
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Просто дружиш чи щось більше...можливо з одним із них??
    Олеся: нічого більшого
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Було кому...то шо в тебе є шось з Сєрим чи з Владом??
    Олеся: дружу з ними)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ну я бачила тебе в золоті з Сєрим Мережою ше з різними пациками,в кінці вже з Владом Гладунцьом...тобі з них хтось подобається??
    Олеся: ахах...просто в шоці!
    хто вже ж так за мною спостерігав
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ти одна з найгарніших дівчат коледжу
    Олеся: ого)...приємно
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Чи любиш ти співати в хорі?
    Олеся: ахах...ой дуже люблю))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Як ти відносишся до нових знайомств?
    Олеся: позитивно
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Сильно тебе достали з питаннями про "хопців... блабла.." ?
    Олеся: ой сильно))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ахаха...питання кпц))
    Олеся: хех....ну)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    а з якіх груп подобаються хлопці??
    Олеся: та всьо..хватить на рахунок цього!)
    питайся в лс
    #
    Написал аноним
  17. 0
    чого не скажеш...багато подобається чи хтось один??
    Олеся: один
    #
    Написал аноним
  18. 0
    тож скажи,хто з хлопців з коледжу подобається....на яку букву починається ім'я??
    Олеся: та я нічо не скажу
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Маєш хлопця??
    Олеся: ні
    #
    Написал аноним
  20. 0
    з ким би ти хотіла відсвяткувати день студента...?
    Олеся: з друзями:)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ідеш в золото?
    Олеся: канєшно да)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    топ 5 вк))
    Олеся: Влад Гладунець:), Оксана Шпак, Софія Гузь, Вітя Дзюба, Сергій Мережа
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Хто з коледжу подобається??
    Олеся: не скажу)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    як ти ставишся до поцілунку на першому побачені.?
    Олеся: це залежить від того як ти знаєш людину і наскільки вона тобі подобається
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Привіт....))
    Чому ти мене тоді ігнорувала...?
    Олеся: привіт)
    я тебе і зараз ігнорую..
    #
    Написал аноним
  26. 0
    привіт,красотка!!!!що там робиш????
    Олеся: привіт)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    то в тебе є зараз хлопець?
    Олеся: не маю.
    #
    Написал аноним
  28. 0
    як ти вважаєш, що має бути головним в відносинах?
    Олеся: чесність
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ти цiлуватись вмієш?
    Олеся: ахах...
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ти егоїстка?
    Олеся: ні
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Олеся Середа
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3