logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [154]
Личный блог
Фотографии [1]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
4
[5]
6
»
Новых комментариев:
0
0
Привет. У тебя на главной в контакте стоит фотка, скажи, пожалуйста, как ты ее обрабатывала? Очень красивая авка!
Олеся:
дякую)....це функції на фотоапараті....
#
Написал аноним
06 декабря 2011
0
як поживаеш!)
Олеся:
суперово!
#
Написал аноним
05 декабря 2011
0
малишка!!!
Олеся:
...
#
Написал аноним
04 декабря 2011
0
красавица!
Олеся:
дяк)
#
Написал аноним
03 декабря 2011
0
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Олеся:
=)
#
Написал аноним
29 ноября 2011
0
Та відчипися вже від неї дибіл...
Олеся:
дякую за підтримку...
#
Написал аноним
29 ноября 2011
0
а звидки ти!
Олеся:
з Рудки))))хах...
#
Написал аноним
27 ноября 2011
0
все забудь и стри ту херню
Олеся:
то ти мене забудь!
#
Написал аноним
27 ноября 2011
0
що ж я зробив таке!!!я й сам незнаю за що ти обидилась
Олеся:
ти ще таке питаєш...
#
Написал аноним
27 ноября 2011
0
вибач!вибач!вибач!ВИБАЧ!!!!!
Олеся:
я тобі таке ніколи не вибачу...
#
Написал аноним
26 ноября 2011
0
давай зустринемсь завтра
Олеся:
пиши в лс)....домовимся...хах..
#
Написал аноним
24 ноября 2011
0
а тепер скажи за що мени така увага
Олеся:
іди ти....=(
#
Написал аноним
24 ноября 2011
0
я хочу з тобою погуляти!!!!!!!!!!
Олеся:
ок)
#
Написал аноним
24 ноября 2011
0
хто не подобається в закладі де ти навчаєшся?
Олеся:
Богдан Мороз!......він мені так не подобається....він мабуть з головою не дружить і нічо не розуміє!!!((
#
Написал аноним
23 ноября 2011
0
і що обов*язково було посилати і удаляти!!!!!!!!!!!!можна було це рішити інакше!!!!!!!!!
Олеся:
хах....ти ж мене сам попросив!
#
Написал аноним
23 ноября 2011
0
що саме тоби несподобалась!
Олеся:
нав'язливість....
#
Написал аноним
23 ноября 2011
0
незнаю!!!!!!!!!!!!!прсвіти мене!!!!!!!а то якось негарно вийшло!!!!!!!!!
Олеся:
.....
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
а за що ти мене удалила!!!!!!!!!назви 2 причини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олеся:
ти сам не догадуєшся?
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
http://vkontakte.ru/id62200809 пиши сюди.))))
Олеся:
ок).......але це походу...хтось поприкалувався....
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
який секрет скажи по-секрету
Олеся:
пиши в лс, тоді скажу=)
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
як тобі вдається бути такою няшною?)
Олеся:
в мене є один секрет)
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
що тобі подобається в хлопцях???
і які хлопці тобі подобаються???
може дівчата кращі?
Олеся:
нє....хлопці кращі=)хех....
стильні, веселі, щирі.......
#
Написал аноним
22 ноября 2011
0
тобі вже признавались в коханні
Олеся:
да....
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
тоді що тобі в ньому неподобаїться!!!!!!!
Олеся:
все!
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
а які тобі подобаються хлопці??????????)))
Олеся:
хлопці, які слідкують за собою, цінують стосунки, веселі, мають мету....
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
а якщо він тебе любить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олеся:
якщо любить, то я взнаю.....якщо мені треба))
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
наперід вже знаеш!!!!!!!!!!!!!!
Олеся:
знаю......мабуть...
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
давай зустрінемсь буде цікаво
Олеся:
скажи хто ти і тоді я подумаю)
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
а як звати твого коханого !!!!скільки років
Олеся:
Коханого?.....в мене нема коханого....
я ж в активному пошуці.....=)
#
Написал аноним
21 ноября 2011
0
кого ти любиш
Олеся:
ооо........ну хлопців звичайно)
#
Написал аноним
21 ноября 2011
«
1
2
3
4
[5]
6
»
nektome.blog
Олеся Середа
По рейтингу
стр.5
стр.5
і які хлопці тобі подобаються???
може дівчата кращі?
стильні, веселі, щирі.......
я ж в активному пошуці.....=)