Новых комментариев: 0
  1. 0
    Привет. У тебя на главной в контакте стоит фотка, скажи, пожалуйста, как ты ее обрабатывала? Очень красивая авка!
    Олеся: дякую)....це функції на фотоапараті....
    #
    Написал аноним
  2. 0
    як поживаеш!)
    Олеся: суперово!
    #
    Написал аноним
  3. 0
    малишка!!!
    Олеся: ...
    #
    Написал аноним
  4. 0
    красавица!
    Олеся: дяк)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Олеся: =)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Та відчипися вже від неї дибіл...
    Олеся: дякую за підтримку...
    #
    Написал аноним
  7. 0
    а звидки ти!
    Олеся: з Рудки))))хах...
    #
    Написал аноним
  8. 0
    все забудь и стри ту херню
    Олеся: то ти мене забудь!
    #
    Написал аноним
  9. 0
    що ж я зробив таке!!!я й сам незнаю за що ти обидилась
    Олеся: ти ще таке питаєш...
    #
    Написал аноним
  10. 0
    вибач!вибач!вибач!ВИБАЧ!!!!!
    Олеся: я тобі таке ніколи не вибачу...
    #
    Написал аноним
  11. 0
    давай зустринемсь завтра
    Олеся: пиши в лс)....домовимся...хах..
    #
    Написал аноним
  12. 0
    а тепер скажи за що мени така увага
    Олеся: іди ти....=(
    #
    Написал аноним
  13. 0
    я хочу з тобою погуляти!!!!!!!!!!
    Олеся: ок)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    хто не подобається в закладі де ти навчаєшся?
    Олеся: Богдан Мороз!......він мені так не подобається....він мабуть з головою не дружить і нічо не розуміє!!!((
    #
    Написал аноним
  15. 0
    і що обов*язково було посилати і удаляти!!!!!!!!!!!!можна було це рішити інакше!!!!!!!!!
    Олеся: хах....ти ж мене сам попросив!
    #
    Написал аноним
  16. 0
    що саме тоби несподобалась!
    Олеся: нав'язливість....
    #
    Написал аноним
  17. 0
    незнаю!!!!!!!!!!!!!прсвіти мене!!!!!!!а то якось негарно вийшло!!!!!!!!!
    Олеся: .....
    #
    Написал аноним
  18. 0
    а за що ти мене удалила!!!!!!!!!назви 2 причини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Олеся: ти сам не догадуєшся?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    http://vkontakte.ru/id62200809 пиши сюди.))))
    Олеся: ок).......але це походу...хтось поприкалувався....
    #
    Написал аноним
  20. 0
    який секрет скажи по-секрету
    Олеся: пиши в лс, тоді скажу=)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    як тобі вдається бути такою няшною?)
    Олеся: в мене є один секрет)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    що тобі подобається в хлопцях???
    і які хлопці тобі подобаються???

    може дівчата кращі?
    Олеся: нє....хлопці кращі=)хех....

    стильні, веселі, щирі.......
    #
    Написал аноним
  23. 0
    тобі вже признавались в коханні
    Олеся: да....
    #
    Написал аноним
  24. 0
    тоді що тобі в ньому неподобаїться!!!!!!!
    Олеся: все!
    #
    Написал аноним
  25. 0
    а які тобі подобаються хлопці??????????)))
    Олеся: хлопці, які слідкують за собою, цінують стосунки, веселі, мають мету....
    #
    Написал аноним
  26. 0
    а якщо він тебе любить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Олеся: якщо любить, то я взнаю.....якщо мені треба))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    наперід вже знаеш!!!!!!!!!!!!!!
    Олеся: знаю......мабуть...
    #
    Написал аноним
  28. 0
    давай зустрінемсь буде цікаво
    Олеся: скажи хто ти і тоді я подумаю)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    а як звати твого коханого !!!!скільки років
    Олеся: Коханого?.....в мене нема коханого....
    я ж в активному пошуці.....=)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    кого ти любиш
    Олеся: ооо........ну хлопців звичайно)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Олеся Середа
  3. По рейтингу
  4. стр.5
стр.5