Новых комментариев: 0
  1. +1
    а ти сексуальна
    Олеся: =)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    ти випадково у Версалі не була в ніч з 9 на 10 листопада?
    Олеся: нє...не була
    #
    Написал аноним
  3. +1
    чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?
    Олеся: існує!)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    якому стилю музики віддаєш перевагу?
    і яка муз. група подобається найбільше ?
    Олеся: якщо так щоб потанцювати, то електро хаос, а щоб просто послухати, то пісні зі змістом...
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Nice pic) sweet!
    Олеся: ммм...дяк)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Зранку дівчата діляться на 4 типи:
    1.Хай не нафарбована, але посплю.
    2.Хай не нафарбована, але пожру)
    3.Хай не посплю і не пожру, але нафарбуюся.
    4. СКРІЗЬ Блядь запізнююся, але посплю, ПОЖРУ І нафарбуюся.
    Олеся: ахах.....чула таке)
    прикольне.....я мабуть до 4 відношусь)....але не так часто і запізнююсь)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    Перед тим як ловити ротом
    сніжинки, переконайся, що всі
    птахи відлетіли на південь.
    Олеся: ахах.......ок)
    #
    Написал аноним
  8. +1
    а ухажора не Богдан звати???????????
    Олеся: о нє....і не буде так звати!
    #
    Написал аноним
  9. +1
    назви три імені хлопців що тобі подобаються
    Олеся: Саня, Вова...іііі......третього не скажу!
    це інтрига.....
    #
    Написал аноним
  10. +1
    здрастє))
    Олеся: здаров.....
    #
    Написал аноним
  11. +1
    Сонечко чого ти така гарна?)
    Олеся: Бодя, я вже тобі 100 раз казала!
    скільки вже можна....=)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ти хотіла б розпочати відносини з хлопцем?
    Олеся: ні)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Я дуже тебе хочу
    Олеся: нічим не можу допомогти!
    #
    Написал аноним
  14. 0
    улюблені квіти?
    Олеся: кожні квіти по-своєму гарні.
    тому улюблені в мене всі=)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти чудова людина)
    Олеся: як для кого.
    #
    Написал аноним
  16. 0
    що значить "?"
    То він в тебе є
    чи його немає?
    Олеся: бля....нафіга ці питання!
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Ваууу яка попка в тебе))). , побачів на фізрі, думав осліпну весь чяс дивився на тебе.*
    Олеся: ахахах))шо є, то є)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    назви своїх найкращих друзів серед хлопців
    Олеся: Мережка і Міша.
    #
    Написал аноним
  19. 0
    які в вас атнашенія з валіком?
    Олеся: прекрасні!
    #
    Написал аноним
  20. 0
    в тебе є хлопець?
    Олеся: є
    #
    Написал аноним
  21. 0
    смачна в тебе попка=)
    Олеся: ахах)не спорю
    #
    Написал аноним
  22. 0
    олеся будь нормальною)))а то патли вирву,хаххахахх)помниш)))гггг
    Олеся: нагнися, ато патли повириваю!)))
    crazy cherry, ніколи не забуду)ахаха...
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ти дуже гарна) жаль шо в тебе є хлопець((
    Олеся: дуже дякую)
    #
    Написал аноним
  24. 0

    =)

    =/
    Олеся: c(=...я все-одно тобі не вірю)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    а я знаю)
    другий)
    Олеся: ахах...ах ти!
    ?
    #
    Написал аноним
  26. 0
    какой у тя размер груди??
    Олеся: а тобі вже цього точно не треба!
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Вибач мене будь ласка. Я більше так не буду........
    Олеся: та я нінакого не обіжаюсь...але все-одно(( про тебе думки помінялись

    Факт ппц.. іду вішатись. та це ж не я це все водка....
    Олеся: я ж сказала що не обіжаюсь...
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Вибач мене будь ласка. Я більше так не буду........
    Олеся: та я нінакого не обіжаюсь...але все-одно(( про тебе думки помінялись
    #
    Написал аноним
  29. 0
    хотіла б поїхати на шацькі озера?
    Олеся: хм...зараз нема бажання)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ти казявка іди спати....)путо маленьуке....бебебе
    Олеся: ахах....ти, дитино, перша йди) с(=
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Олеся Середа
  3. По рейтингу
По рейтингу