logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [154]
Личный блог
Фотографии [1]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
[4]
5
6
»
Новых комментариев:
0
0
ти займалася сексом????
Олеся:
а тобі не пофіг!?
#
Написал аноним
03 ноября 2012
0
привіт..що робиш???
Олеся:
привіт...
нічого корисного
#
Написал аноним
30 октября 2012
0
ти хотіла б зараз мати серйозні відносини з хлопцем?
Олеся:
да, але тільки з тим, до якого в мене будуть справжні почуття
#
Написал аноним
28 октября 2012
0
Будь ласка) Звертайся)))
Олеся:
дааа....звернуся
#
Написал аноним
26 октября 2012
0
а ти нічогенька така...
Олеся:
хм...нуну
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
а з якої групи з 2-го курсу подобається?
Олеся:
ааа...цього вже не скажу)
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
Як звати твого хлопця, якщо він зараз є в тебе?
Олеся:
вже ніяк...
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
Кльова позитивна людина))))))))
Олеся:
дуже дякую))приємно...
#
Написал аноним
24 октября 2012
0
подобається хтось з 2 курсу?
Олеся:
емм...да
#
Написал аноним
24 октября 2012
0
напишите ваше мнение здесь…привет!додай в друзи!
Олеся:
хто?
#
Написал аноним
13 сентября 2012
0
в тебе зара є пацан?
Олеся:
...?!
#
Написал аноним
13 сентября 2012
0
оце красуня!!!
Олеся:
пасібкі)
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
вийдеш за мене ?
Олеся:
ого...хтось такий рішучий)
#
Написал аноним
27 апреля 2012
0
прівєт)))!
Олеся:
прівєтік)
#
Написал аноним
28 января 2012
0
додай в друзі
Олеся:
кого?
#
Написал аноним
22 января 2012
0
з якого курсу він!!!!!!!!!!
Олеся:
пиши в лс...скажу хто)
#
Написал аноним
17 января 2012
0
ініціали скаладються з трьох букв!!!!!!!!!!
а так хер поймеш кого ти там написала!!!
Олеся:
я знаю, просто третіх букв не знаю!
хто захоче, той впізнає!
#
Написал аноним
15 января 2012
0
Напиши 5 хлопців які подобаються, просто як люди)
Олеся:
Паша Гончаревич - хороший друг, навіть не буду приховувати)
а остальних напишу ініціали, розгадуйте: Д.М; С.К; В.М; М.С та і ще є трохі, але написала 5)як просили....
#
Написал аноним
09 января 2012
0
щоб я миг тебе в друзи додати)
Олеся:
хм......даа....
#
Написал аноним
06 января 2012
0
тоди розблокуй сторинку)
Олеся:
нащо...
#
Написал аноним
05 января 2012
0
I like too) would have to be the htiv with you!
Олеся:
=)
#
Написал аноним
04 января 2012
0
ти ж казала що вибачила)
Олеся:
тож так і є....
#
Написал аноним
04 января 2012
0
З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!!!
Олеся:
дякую, взаємно)
#
Написал аноним
31 декабря 2011
0
а ти подумай хто и додай!
Олеся:
...
#
Написал аноним
26 декабря 2011
0
иииииииииииииииииии
Олеся:
?
#
Написал аноним
23 декабря 2011
0
додай в друзи)))
Олеся:
кажи хто ти, додам...
#
Написал аноним
18 декабря 2011
0
на кого ти вчишся!
Олеся:
на організатора виробництва
#
Написал аноним
17 декабря 2011
0
це не вин!а це ти про кого?
Олеся:
то якщо ти не Богдан, то яка тобі різниця про кого я!
#
Написал аноним
14 декабря 2011
0
ще замучить)
Олеся:
Богдан, не пиши мені!
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
совисть немучить)
Олеся:
хах)...ні=)
#
Написал аноним
12 декабря 2011
«
1
2
3
[4]
5
6
»
nektome.blog
Олеся Середа
По рейтингу
стр.4
стр.4
нічого корисного
а так хер поймеш кого ти там написала!!!
хто захоче, той впізнає!
а остальних напишу ініціали, розгадуйте: Д.М; С.К; В.М; М.С та і ще є трохі, але написала 5)як просили....