Новых комментариев: 0
  1. +1
    Ти груба:))
    Ковбо: а ти піч:))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Ти егоїстичний мудак:))
    Ковбо: Пішов ти:))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    нi........
    #
    Написал аноним
  4. 0
    А вона хоч знає про твоє безнадійне кохання?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    я в неї безнадійно закоханий
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Так)Добре,не буду тут смітити.Відповів в лічку.
    Ковбо: Ок)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    бебебе=)))
    Ковбо:
    #
    Написал аноним
  8. 0
    previous opinion- true story
    Ковбо: http://cs411630.userapi.com/v411630089/144c/wUF5_Pk9Aeo.jpg
    #
    Написал аноним
  9. 0
    красуня? ахах, ты наркоман штоле? =D
    Ковбо: Ну все, сука, ти огрібаєш :)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Аха... Останній оратор щось надто перегнув палицю щодо зовнішності.
    Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
    Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
    Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
    Ковбо: Дякую за позитивний образ :) Мені й не треба бути всім гарною. Головне що Сонечко вважає мене гарною. І не тільки гарною, а і хорошою дівчиною.
    А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.
    #
    Написал аноним
  11. 0
    а зараз не сумуй!!! Ти прекрасна! Давай тій ''колгоспниці'' патли повириваєм!
    Ковбо: Давай
    #
    Написал аноним
  12. 0
    я б вкусив тебе за сіську
    Ковбо: За піську себе вкуси, ідіот :/
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Юра дуже хотів цукерочку , але він віддав її Оксані , бо Оксану він хотів більше цукерочки , та що там, більше за життя .
    Ковбо: Ви трохи помилилися - це сторінка Оксани, а не Юри. І взагалі, розшифруйте написане, бо воно не піддається розумінню.
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Працюєш? якщо ні, то де хочеш?
    Ковбо: Взагалі це не сайт з питаннями. Не працюю. Ні ким особливо не хочу працювати.
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ти гарна дівчина, шкода що не моя) така близька до моїх мрій, здається... Але кохання то не моє...
    Ковбо: Ну так я не твоя і нічия дівчина. Бо ви тільки можете казати, гарна, цікава, оригінальна... І то ВКонтакті, чи анонімно і на тім все.
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Оксано, я тебе і тут знайшов...)
    Ковбо: Я є скрізь) А ти хто? Ну, мабуть якби я не хотіла, щоб мене знайшли тут, то не залишала б посилання на своїй сторінці ВКонтакте)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Тупа егоїстка
    Ковбо: На себе подивись...
    #
    Написал аноним
  18. 0
    тут, менііі)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    прочитай пошту!
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Поверни справжню Ковбошу, що жила енергією джихаду і їбала систему в рота!
    Ковбо: Вона переказала, що повернеться, коли їй повернуть те, що в неї забрали.
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Надмірно вірна і добра до людей, які того не варті:)
    Ковбо: А хто вирішує, варті, чи не варті? Добро має велику силу.
    #
    Написал аноним
  22. 0
    В тебе незвичайний голос, і це круто, тебе легко впізнати по телефону.
    Ковбо: В мене грубий голос, і ніс постійно закладений.
    #
    Написал аноним
  23. 0
    У тебе доволі приємна зовнішність.
    Ковбо: Може бути) Дякую
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Вірна бойова подруга:)
    Ковбо: Ну хоч тут погоджуся)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Дуже, дуже приваблива.
    Ковбо: Трохи)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Просто чарівна дівчина.
    Ковбо: Просто :)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Своєю красою і сексуальністю ти полонила моє серце.
    Ковбо: О_о вибач..
    #
    Написал аноним
  28. 0
    З тобою дуже цікаво спілкуватися.
    Ковбо: Не погоджуюсь)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Дуже цікава дівчина.
    Ковбо: Цікаво, чим цікава.
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Неймовірно гарна.
    Ковбо: Ну це вже перебільшуєте)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3