Новых комментариев: 0
  1. -2
    Хвойда,підстилка ботнара,фашистка,неадекватна вівця.
    Ковбо: Круто :) Мабуть мене мав засмутити ваш коментар)
    #
    Написал аноним
  2. -3
    нічого оратор там не перегнув, а сказав все як є.
    Ковбо: http://cs411631.userapi.com/v411631089/12ce/0TrTtg506P4.jpg
    #
    Написал аноним
  3. -4
    Прочитав твої "підсумки"...коли ж ти зрозумієш врешті-решт, що непотрібна йому, чуєш НЕ ПОТРІБНА...змирися з цим, почни нове життя, без тих спогадів
    добре хоч зрозуміла, що в тебе друзі є і їм ти точно не байдужа
    хотілося б допомогти, але чим тут допоможеш((
    Ковбо: в такому разі я собі не потрібна, чуєте НЕ ПОТРІБНА!!!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. По рейтингу
  4. стр.5
стр.5