Прочитав твої "підсумки"...коли ж ти зрозумієш врешті-решт, що непотрібна йому, чуєш НЕ ПОТРІБНА...змирися з цим, почни нове життя, без тих спогадів
добре хоч зрозуміла, що в тебе друзі є і їм ти точно не байдужа
хотілося б допомогти, але чим тут допоможеш((
Ковбо: в такому разі я собі не потрібна, чуєте НЕ ПОТРІБНА!!!!!!!!!!
добре хоч зрозуміла, що в тебе друзі є і їм ти точно не байдужа
хотілося б допомогти, але чим тут допоможеш((