Полистал твою стену, почитал записи, пришел в ужас. Я человек абсолютно посторонний, совершенно случайно наткнулся на твою страницу, решил прочесть записи от нечего делать.
Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
Ковбо: Артем. Ти людина суто овочевого типу, завжди стогнеш який ти нещасний, бідолашний, як ти хочеш померти, будуєш плани самогубства. Але при цьому ти постійно усюди лізеш зі своїми повчанням, як треба жити.
Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.
Чи будеш ти ще багато разів мандрувати лісом у ночі ? Бо то твоє. Спілкування з природою ставить речі на своє місто .... Багато відкривається підсвідомого та те що треба у житті .
Ковбо: Я не знаю, я не планувала йти у ліс, це бажання виникло раптово і я встала та пішла. Бо мені було дуже боляче. Я пішла, щоб запобігти псуванню домашнього майна. На час перебування у лісі мені було легше, з'явилися нові думки, але зараз все повернулося як було - мені самотньо. Самотньо серед людей. Я хочу бути там, де він.
Повір, він не вартий, щоб на нього витрачати свій час. Немає в нього жодних почуттів, навіть самі сухі черстві люди можуть хоч і криво, але видавити з себе якісь почуття, якось показати свою симпатію. Коментарі на стіні аж ніяк не прояв кохання. Він дегенерат, виродок, на таких треба гром-баба, що буде його пательнею хуярити за будь-який проступ. Я тобі пояснюю, що немає кохання без поваги, а тебе нема за що поважати. Ти маєш повернути до себе повагу! Хоча особисто я вважаю, що її ніколи там і не було, і викликати її нереально, бо для нього жінка лише засіб самоствердження і можливість виїбунтися, уж мені то повір. Хочеш розповім що на тебе чекає? Ваші стосунки завжди будуть отакою хуйнею, бо він безсердечний уйобок, а ти чмо безхребетне, він буде тебе їбати, доки не знайде "добру партію" (посада, гроші, зв'язки, прописка), потім одружиться по розрахунку, і буде і надалі блядувати, може навіть тобі іноді буде перепадати трішки сексу. А з твоїми деперсіями, якось ти покінчиш з собою, через те, що не зможеш більше терпіти ці приниження.
Ковбо: Та пішли ви на..й!!! Хто ви в біса такі?? І якого чорта лисого ви лізите в моє життя? Це ви писали нижче про весну минулого року? У вас що своїх проблем немає? У мене сформоване власне ставлення до моїх знайомих, і те що ви там пишете не змінить його! І мені начхати що ви там вважаєте! Про які стосунки ви взагалі говорите? Нема в мене ніяких стосунків ні з ким, заспокойтеся вже, забудьте і не здіймайте паніку! Ви на диво самовпевнені, якщо вважаєте, що добре мене знаєте, і знаєте, чи я покінчу з життям. От же розвелося нині Нострадамусів... Ідіть ви на..й!!!! :(
Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.