Новых комментариев: 0
  1. +1
    В мене теж половина постів нейтральні))
    Ковбо: В тебе, тобто на твої сторінці? :)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Блін,забуваю на зелений квадратик натиснути=)
    Ковбо: Я теж)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    Так у світ повелося, я люблю Ковбосю!
    Ковбо: Хтось кароокий мені вже це співав :)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Не звертай уваги=)Радій життю,будь собою.Прибирай ворогів з дороги))
    Ковбо: Я здогадуюся, хто написав) З вашою підтримкою я це зможу)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Полистал твою стену, почитал записи, пришел в ужас. Я человек абсолютно посторонний, совершенно случайно наткнулся на твою страницу, решил прочесть записи от нечего делать.
    Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
    Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
    Ковбо: Артем. Ти людина суто овочевого типу, завжди стогнеш який ти нещасний, бідолашний, як ти хочеш померти, будуєш плани самогубства. Але при цьому ти постійно усюди лізеш зі своїми повчанням, як треба жити.
    Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
    Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
    Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Значить ти ще гірша, ти троллиш мене, навіть коли я не жирний, в тебе чорне серце:)
    Ковбо: А ти що думав я добра дівчинка?)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    Чи будеш ти ще багато разів мандрувати лісом у ночі ? Бо то твоє. Спілкування з природою ставить речі на своє місто .... Багато відкривається підсвідомого та те що треба у житті .
    Ковбо: Я не знаю, я не планувала йти у ліс, це бажання виникло раптово і я встала та пішла. Бо мені було дуже боляче. Я пішла, щоб запобігти псуванню домашнього майна. На час перебування у лісі мені було легше, з'явилися нові думки, але зараз все повернулося як було - мені самотньо. Самотньо серед людей. Я хочу бути там, де він.
    #
    Написал аноним
  8. +1
    Воно неймовірно гарне, те обличчя, а якщо Ви не згодні, то я зламаю Вам ногу)))
    Ковбо: Я з Вами не згодна))
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Через таких як ти, я і ненавидів школу, вони теж дражнили мене жирдосом:(
    Ковбо: Різниця в тому, що я називаю тебе жирдосом, коли ти став худим)
    #
    Написал аноним
  10. +1
    В тебе багато ще чеснот окрім великих грудей і гарного обличчя:)
    Ковбо: Ну ви й сказали, "гарне обличчя"...)
    #
    Написал аноним
  11. +1
    Я не жирний:( В мене кісточка широка:)
    Ковбо: В тебе товстий прошарок шкіри, а не кісточка :)
    #
    Написал аноним
  12. +1
    класна дівчина))
    Ковбо: Класний коментар))
    #
    Написал аноним
  13. +1
    У тебе великі, гарні груди.
    Ковбо: Схоже більше про мене нічого сказати...
    #
    Написал аноним
  14. +1
    =)=)=)=)=)
    Ковбо: і тобі =)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    натисни на "друзья" і там навпроти мене побачиш повідомлення
    Ковбо: Всьо, роздуплила)
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Ковбооо! відпиши!!
    Ковбо: Що? Де? Кому? Куди? О_о
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Повір, він не вартий, щоб на нього витрачати свій час. Немає в нього жодних почуттів, навіть самі сухі черстві люди можуть хоч і криво, але видавити з себе якісь почуття, якось показати свою симпатію. Коментарі на стіні аж ніяк не прояв кохання. Він дегенерат, виродок, на таких треба гром-баба, що буде його пательнею хуярити за будь-який проступ. Я тобі пояснюю, що немає кохання без поваги, а тебе нема за що поважати. Ти маєш повернути до себе повагу! Хоча особисто я вважаю, що її ніколи там і не було, і викликати її нереально, бо для нього жінка лише засіб самоствердження і можливість виїбунтися, уж мені то повір. Хочеш розповім що на тебе чекає? Ваші стосунки завжди будуть отакою хуйнею, бо він безсердечний уйобок, а ти чмо безхребетне, він буде тебе їбати, доки не знайде "добру партію" (посада, гроші, зв'язки, прописка), потім одружиться по розрахунку, і буде і надалі блядувати, може навіть тобі іноді буде перепадати трішки сексу. А з твоїми деперсіями, якось ти покінчиш з собою, через те, що не зможеш більше терпіти ці приниження.
    Ковбо: Та пішли ви на..й!!! Хто ви в біса такі?? І якого чорта лисого ви лізите в моє життя? Це ви писали нижче про весну минулого року? У вас що своїх проблем немає? У мене сформоване власне ставлення до моїх знайомих, і те що ви там пишете не змінить його! І мені начхати що ви там вважаєте! Про які стосунки ви взагалі говорите? Нема в мене ніяких стосунків ні з ким, заспокойтеся вже, забудьте і не здіймайте паніку! Ви на диво самовпевнені, якщо вважаєте, що добре мене знаєте, і знаєте, чи я покінчу з життям. От же розвелося нині Нострадамусів... Ідіть ви на..й!!!! :(
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Мааамо, ваші діти, як птиииці:)))
    Ковбо: Ржака))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Прекрасне каченя, що стає лебедем.
    Ковбо: Гарно сказано)
    #
    Написал аноним
  20. +1
    завжди забуваю на зелений квадратик натиснути..
    Ковбо: Буває) Я теж...
    #
    Написал аноним
  21. +1
    няшне миле дурко, що нав*язує само собі проблеми)
    Ковбо: може бути :))
    #
    Написал аноним
  22. +1
    чого коні бігали по вагоні? хто їм взагалі дозволяв? і як вони туди потрапили зі своїми то габаритами? а як ти думаєш - вони сильно тупали??
    Ковбо: Нахилили голови і потрапили) Ну, їм то дозвіл не треба, вони самі по собі)
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Тобі не пасує довге волосся, краще таке, як зараз.
    Ковбо: Субєктивно. Навіть знаю, хто написав)
    #
    Написал аноним
  24. +1
    Зубасте дурбецало:)))
    Ковбо: Задовбали, чого це я зубаста)
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Твої очі це просто щось, вони неймовірні, наче портал у інший світ, такі глибокі, неповторні. Заворожують.
    Ковбо: Я знаю) Мої очі - це палантири. Не варто дивитися в них, бо "палантир - небезпечний інструмент, невідомо, хто дивиться в них з іншого боку" :)
    #
    Написал аноним
  26. +1
    http://cs305207.userapi.com/v305207089/a8a/ujUFICw4pgM.jpg
    Ковбо: http://content.foto.mail.ru/mail/insane__228/_answers/i-12.jpg
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Патріот. Красуня :)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Депрессивная
    Ковбо: Депресія - то моє друге імя)
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Знаю не настільки добре, але здається, що ти чесна, працелюбна, цілеспрямована та завзята дівчина. та все ж таки дуже вразлива та емоційна.
    Ковбо: Дякую) Все вірно. Хіба щодо працелюбна ще можна посперечатися)
    #
    Написал аноним
  30. +1
    Відверта, пряма, чесна, правдива, хоробра.
    Ковбо: Дякую! Все вірно)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2