Аха... Останній оратор щось надто перегнув палицю щодо зовнішності.
Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
Ковбо: Дякую за позитивний образ :) Мені й не треба бути всім гарною. Головне що Сонечко вважає мене гарною. І не тільки гарною, а і хорошою дівчиною.
А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.
Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.