Новых комментариев: 0
  1. +9
    Скажи мені будь ласка ,чого ти всім пацанам вєшаєшся на шию!!????Треба себе трішкі любити і поважати!!!
    Світлана: Ну ти напевно злишся шо я тобi не повiсилась..аха..))

    я себе достатньо люблю i поважаю...
    #
    Написал аноним
  2. +8
    аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!

    ахахахахах....Стужук????хахаххахах....
    бляяяяяяяяяяяяяяяя жестоко )
    #
    Написал аноним
  3. +8
    погоджуюсь з попереднім комєнтом.
    #
    Написал аноним
  4. +8
    ти така підступна...і заздрісна людина....
    #
    Написал аноним
  5. +7
    шо там той стужук, ахах, несмішіть мене))))
    #
    Написал аноним
  6. +7
    підла.................
    #
    Написал аноним
  7. +6
    для чого ти завжди портиш людям життя????
    тобі що свого мало?!!!!
    #
    Написал аноним
  8. +6
    любиш Іванку?
    вона тебе дааааа
    Світлана: канэха люблю...вона в мене сама-сама..))
    #
    Написал аноним
  9. +6
    ти закохана?
    Світлана: зараз нi....але хотiлаб знайти того эдиного...))))
    #
    Написал аноним
  10. +5
    маленька красунька)*
    Світлана: дякую...*
    дуже приэмно...)))
    #
    Написал аноним
  11. +4
    Свєт, удали всі ці дурні коментарі. Ти хороша:*
    Світлана: Дякую....та хай будуть...тож сторiнка не тiльки для позитивних коментарiв..)))
    #
    Написал аноним
  12. +4
    Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
    Світлана: Ого...дякую за такi слова..приэмно..))))))
    #
    Написал аноним
  13. +4
    ой да сказав би....він може тільки підлизати а за спиною наговорить.....шо не так?сама знаєш..................другі майстручкі........................
    Світлана: Ого...незнаю..
    #
    Написал аноним
  14. +4
    Блять але ти кончане шо то піздєц........

    Світлана: Хочу тебе побачити..i глянути яке ж ти пробiрочне....
    світланка,круто затравила....)
    Світлана: дякую Миколко.))
    #
    Написал аноним
  15. +4
    Чому на запитання ти не даєш чіткої відповіді? Пишеш тільки "пишіть в лс", то навіщо було взагалі тут реєструватись? Тому і цікаво, що люди пишуть анонімно, а ті хто хочуть в тебе щось запитати в лс, туда й тобі напишуть.
    Світлана: просто запитання не цензурнi...не розумiю навiщо комусь таке особисте
    якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
    #
    Написал аноним
  16. +4
    люблю тебя)
    Світлана: i я люблю..)))
    #
    Написал аноним
  17. +4
    якого кольору у тебе очі?
    Світлана: сiро-голубi...)))хамэлiон блiн...хах..))
    #
    Написал аноним
  18. +4
    ти дуже гарна*)
    Світлана: дякую приэмно..)))*
    #
    Написал аноним
  19. +3
    для чого ти завжди портиш людям життя????
    тобі що свого мало?!!!!
    #
    Написал аноним
  20. +3
    дура!!!!!!
    Світлана: Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете.
    #
    Написал аноним
  21. +3
    =********************************************************************************************
    Світлана: Ого....аха ха...)))
    да да десь на стiльки..))
    #
    Написал аноним
  22. +3
    я погоджуюсь такіх підарів треба пиздити шо всяку хуйню пишуть!!!
    #
    Написал аноним
  23. +3
    коля давай них вичислимо і дамо пізди.. бо мене це вже зайобує
    Світлана: =)
    #
    Написал аноним
  24. +3
    Частіш посміхайся! Тобі це личить!:***
    :)
    Світлана: дякую...обов'язково прислухаюсь..=)*
    #
    Написал аноним
  25. +3
    Хороша і щира, залишайся такою яка ти є!:**
    Світлана: дякую..)))*****
    #
    Написал аноним
  26. +3
    КОНЧАНА!!!!!!!!!!!
    Світлана: Взаїмно..)))))
    знаэш на таких людей як ти стараюсь не звертати уваги....!
    #
    Написал аноним
  27. +3
    скажи людині вочі шо думаєш а нетут писати уроди!
    Світлана: дуже сумнiваюсь шо хтось так зробить..
    #
    Написал аноним
  28. +3
    шо ви всяку хуйню пишите?
    Світлана: Я особисто взагалi з написаного в шоцi..((
    #
    Написал аноним
  29. +3
    ммм......люблю трійняшку)*****
    Світлана: ммм...а я як люблю****
    #
    Написал аноним
  30. +3
    .....люблю свою Свєту сестро.....***
    Світлана: i я люблю тебе малеча..))*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Світлана Крилевська
  3. По рейтингу
По рейтингу