аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!
Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
Світлана: Ого...дякую за такi слова..приэмно..))))))
Чому на запитання ти не даєш чіткої відповіді? Пишеш тільки "пишіть в лс", то навіщо було взагалі тут реєструватись? Тому і цікаво, що люди пишуть анонімно, а ті хто хочуть в тебе щось запитати в лс, туда й тобі напишуть.
Світлана: просто запитання не цензурнi...не розумiю навiщо комусь таке особисте
якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
я себе достатньо люблю i поважаю...
ахахахахах....Стужук????хахаххахах....
бляяяяяяяяяяяяяяяя жестоко )
тобі що свого мало?!!!!
вона тебе дааааа
дуже приэмно...)))
Світлана: Хочу тебе побачити..i глянути яке ж ти пробiрочне....
світланка,круто затравила....)
якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
тобі що свого мало?!!!!
да да десь на стiльки..))
:)
знаэш на таких людей як ти стараюсь не звертати уваги....!